środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Zbiórka zdjęć archiwalnych osiedla Pobitno

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Osiedle Pobitno obchodzi w tym roku 640 rocznicę swojego lokowania. W związku z tym zapraszamy do udziału w zbiórce archiwalnych zdjęć osiedla Pobitno. Materiały zostaną wykorzystane do stworzenia cyfrowej wystawy.

  Stowarzyszenie Dzielnica – Pobitno, Wilkowyja, Załęże, Słocina oraz Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno zapraszają do udziału w przedsięwzięciu „Zbiórka zdjęć archiwalnych osiedla Pobitno”.

  W tworzeniu unikalnej wystawy fotograficznej może pomóc każdy. Organizatorzy zachęcają do szukania fotografii w starych rodzinnych albumach.

  Archiwalne zdjęcia osiedla (dawnej wsi Pobitno) należy przynieść do Rzeszowskiego Domu Kultury filia Pobitno lub przekazać w formie skanu na adres mailowy: redakcja@pobitno.pl

  Fotografie zostaną wykorzystane do tworzenia cyfrowego archiwum osiedla Pobitno. Regulamin i oświadczenie: https://bit.ly/35O2J8Z. Do zbiórki można przyczynić się poprzez dostarczenie zdjęć archiwalnych, prywatnych zdjęć, które przedstawiają członków rodziny lub społeczność lokalną oraz samo Pobitno. Organizatorzy chcą ukazać w ten sposób, jak wyglądało życie życie w minionym stuleciu.

  Włącz się w życie lokalnej społeczności! Zapraszamy do udziału!

  fot. Facebook Rzeszowskiego Domu Kultury
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com