czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Międzynarodowy sukces – firma Brand Active na 12 miejscu w rankingu Deloitte

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Firma Brand Active z Podkarpacia jako jedyna w tym roku znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte, który prezentuje najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej.

  W 21. edycji rankingu aż 30 proc. miejsc zajmują spółki z Polski. Wiodą one też prym w pierwszej dziesiątce, gdzie przypadła im aż połowa miejsc. Firma Brand Active zajęła 12 miejsce z wynikiem 387% wzrostu w kategorii Rising Stars. Jest to jedyna firma z Podkarpacia, która w tym roku znalazła się w rankingu Deloitte.

  Deloitte wybierając „Wschodzące Gwiazdy” kierował się wymogami: historia działalności nie krótsza niż trzy lata, osiągnięte przychody operacyjne w okresach rocznych (2017-2019), a o miejscu w rankingu Europy Środkowej decydowały wzrosty procentowe.

  źródło: materiały promocyjne firmy

  Brand Active jako agencja e-commerce specjalizuje się w handlu elektronicznym, współpracując z najszybciej rozwijającą się platformą e-commerce Shopify. Celem firmy jest tworzenie funkcjonalnych sklepów internetowych oraz rozwijanie biznesu e-commerce w Polsce i na świecie. To kompletna agencja, którą tworzą menadżerowie e-commerce, programiści, projektanci UI oraz specjaliści od marketingu. Do tej pory firma zrealizowała dziesiątki projektów z branż modowych, ekologicznych, grocery, elektronicznych czy beauty.

  ” Udział w programie Deloitte Fast 50 to dla nas duże wyróżnienie. Trud i wiele poświęceń całego zespołu przełożyło się na tak wspaniały wynik- 12 miejsce w Europie Środkowej w kategorii Rising Stars. To świetne zwieńczenie pierwszych lat naszej działalności jako agencji e-commerce. Kluczowe jest teraz dla nas, żeby złapać nowy punkt odniesienia i poszerzyć perspektywę o zagraniczne rynki. Czas pandemii pokazał, że e-commerce dla wielu firm okazał się deską ratunku. Sami przez okres lockdownu pomagaliśmy firmom transferować ich sklepy do online’u, uruchamiając m.in. akcję „Sklep w 7 dni”. Jako agencja e-commerce czujemy się społecznie odpowiedzialni, za to, co robimy, a zostanie laureatem w rankingu Deloitte, pokazało nam, że to wszystko ma ogromny sens. Wraz z nowym rokiem, napełnieni dobrą energią i z ambitnymi planami wchodzimy w kolejny rozdział naszej firmy”

  – mówił Marcin Rudzik, CEO w Brand Active Sp. z o.o.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com