piątek, 1 marca, 2024
+

  Przegląd rzeszowskich kin – co zobaczymy od 2.10?

  Polecamy

  Karol Rębisz
  Karol Rębisz
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi /redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Po wyjątkowo bogatym w kinowe premiery tygodniu, nadszedł tydzień „posuchy”. W tym tygodniu zaledwie trzy premiery – dokument, polska komedia oraz animacja dla dzieci. Jakie to filmy?

  Po kilku pokazach przedpremierowych, do regularnej dystrybucji trafia animacja Trolle 2 ze studia Dreamworks. Kontynuacja kasowej animacji nie zaskarbiła jednak serc zarówno krytyków, jak i użytkowników. Fani oryginalnej animacji powinni jednak być zadowoleni.

  graf. materiały dystrybutorów

  Takie są czasy, że ze względu na brak premier z USA, regularnie do kin wchodzą polskie filmy, których premiery zostały przesunięte. W tym tygodniu jest to dokument o znanej grupie Mistic Molesta. Skandal. Ewenement Molesty. brał udział w Festiwalu Millennium Docs Against Gravity i zebrał całkiem przychylne opinie. Dla fanów tego zespołu jak i dla chcących powspominać lata 90. w Polsce to pozycja obowiązkowa

  Drugim polskim filmem mającym premierę w tym tygodniu jest Jak zostać gwiazdą. W obsadzie najbardziej rozpoznawalne twarze polskiego showbiznesu jak Ibisz, Karolak, Kamińska czy Zakościelny. Jakby mało celebrytów było w to zaangażowanych – za muzykę odpowiedzialna jest popularna piosenkarka Sarsa. Julia Kamińska oprócz zagrania jednej z ról, była współodpowiedzialna za scenariusz tej produkcji.

  A na co wy wybieracie się w tym tygodniu do kina?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com