-0 C
Rzeszów
poniedziałek, 8 marca, 2021

Dzień Kobiet w kinie lub teatrze

Już 8 marca Dzień Kobiet, z tej okazji kino Zorza i Teatr im. Wandy Siemaszkowej, zaplanowały wyjątkowe wydarzenia dla pań. W kinie Zorza o...
+

  Bratkowice. Policjanci mówili o akcji „Bezpieczne wakacje 2020”.

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Częścią działań jest kolejna edycja ogólnopolskiej akcji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”. Policjanci Referatu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie kontrolują kąpieliska oraz miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. W czwartek spotkali się z wypoczywającymi nad zalewem w Bratkowicach.

  fot. KMP w Rzeszowie

  Prowadzący działania policjanci, w ramach swoich zadań, kontrolują kąpieliska, plaże oraz miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Dla wypoczywających nad wodą funkcjonariusze prowadzą działania profilaktyczne. Ich celem jest promowanie właściwych zachowań osób podczas wypoczynku nad wodą oraz szerzenie wiedzy o obowiązujących przepisach i konsekwencjach łamania nakazów.

  fot. KMP w Rzeszowie

  W czwartek funkcjonariusze Referatu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii spotkali się z wypoczywającymi nad zalewem w Bratkowicach. Podczas kontroli w pierwszej kolejności sprawdzali, czy dzieci bezpiecznie wypoczywają pod opieką dorosłych, przestrzegali przed nieodpowiednimi zachowaniami nad wodą. Funkcjonariusze przypomnieli o obowiązku stosowania się do regulaminu kąpieliska, który jest zamieszczony na tablicy. Na zakończenie spotkania wręczyli wypoczywającym ulotki informacyjne z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa nad wodą.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -