0,3 C
Rzeszów
poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Wkrótce w Siemaszkowej nowy spektakl ,,Granica”

W Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie trwają intensywne próby do „Granicy” w reżyserii Katarzyny Szyngiery. Premiera spektaklu jest planowana na 27 lutego. Nowy...
+

  Sytuacja epidemiologiczna 29.06.

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kolejna doba, kolejne podsumowanie. Niestety dane przekazywane przez Wojewódzką Stację – Sanitarno Epidemiologiczną, nie są optymistyczne.

  W ciagu ostatniej dobry na Podkarpaciu potwierdzono kolejnych dwanaście nowych zakażeń koronawirusem.
  Dotyczą one: młodego mężczyzny z powiatu przeworskiego (hospitalizowany), mężczyzny w sile wieku z powiatu przemyskiego (izolacja), 4 osób z Przemyśla (starsza kobieta hospitalizowana oraz mężczyzna w sile wieku i dwoje dzieci w izolacji), 6 osób z powiatu jarosławskiego (dwóch mężczyzn i dwie kobiety w sile wieku oraz dwoje dzieci) – w izolacji.

  Pocieszającą informacją jest fakt wyzdrowienia kolejnych czterech osób: mężczyzny w sile wieku z powiatu sanockiego oraz trzech osób z powiatu jarosławskiego (dwie kobiety i mężczyzna).

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 167 osób, 1768 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 122 osoby. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 107 osób.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -