17,2 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Pani Katarzyna odebrała voucher w loterii „Rozlicz PIT w Rzeszowie”!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Karta Podarunkowa do sklepu Media Markt, o wartości 6 tysięcy złotych, odebrała dziś z rąk Wiceprezydenta Rzeszowa Stanisława Sienki, Katarzyna Piech. Łączna wartość rozlosowanych nagród wyniosła ponad 29 tysięcy złotych.

  Od 1. kwietnia do 3. maja trwała loteria „Rozlicz PIT w Rzeszowie”, której organizatorem był Urząd Miasta. Mogły w niej uczestniczyć te osoby, które między 1 stycznia, a 30 kwietnia br. złożyły deklarację podatkową PIT za 2019 rok w jednym z rzeszowskich Urzędów Skarbowych, wskazując Rzeszów jako miejsce zamieszkania. W ten sposób rozliczona subwencja podatkowa, m.in. od uczestników loterii, trafi do budżetu miasta, ponieważ do celów podatkowych liczy się miejsce zamieszkania, a nie zameldowania.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Losowanie nagród odbyło się 20. maja. Udział w loterii wzięło 1444 osób. Główna nagroda, voucher do sklepu Media Markt o wartości równo sześciu tysięcy złotych, trafił do Katarzyny Piech. Kartę podarunkową wręczył dziś zwyciężczyni Wiceprezydent Rzeszowa Stanisław Sienko. Panująca, podczas rozdania głównej nagrody atmosfera była luźna. „Wręczę Pani ten czek, pod warunkiem, że nie zmieni Pani podatnika” – żartował wiceprezydent. Dopiero po złożonej obietnicy czek został wręczony. Oczywiście należał się on Pani Katarzynie mimo wszystko, ale postarano się, żeby urząd nie kojarzył się tylko z długotrwałymi sprawami, papierologią itp. W ręce laureatki loterii trafiły także drobne upominki, jak ramki na tablice rejestracyjne. Tutaj także nie obeszło się bez chwili rozluźnienia, bo zwyciężczyni ma je zamontować na swoim pojeździe, przyjechać pod rzeszowski Ratusz i pokazać Wiceprezydentowi.
  Po wręczeniu Pani Katarzynie voucheru padła nawet deklaracja, żeby strażnicy miejscy asystowali ją do domu.
  „To idealny przykład, że można połączyć stanowisko wiceprezydenta z „luźnym”, ale serdecznym, podejściem do odwiedzających urząd czy Ratusz.” – mówiła nagrodzona.

  Pani Katarzyna nie ukrywała zadowolenia, wszak kwota głównej nagrody, nie jest mała. Jak mówiła podczas odbioru nagrody „wydatkowane pieniądze, dla mnie jako kobiety, przydadzą się na zakup najpotrzebniejszych artykułów gospodarstwa domowego”.

  Po za Panią Katarzyną, wyłoniono także dziewięciu innych zwycięzców (imię i nazwisko – wygrana nagroda):

  • Zbigniew Gawlak – telefon komórkowy – Smartfon Apple iPhone 11 Pro 64GB Dual Sim Szary Space Grey
  • Cezary Lechański – laptop ASUS VivoBook X571GT-BN279T
  • Maciej Wach – tablet Samsung Galaxy TAB S6 10.5 T860 WiFi
  • Damian Ciosmak – dron dji Mavic Air
  • Wanda Paśko – zegarek Suunto 7
  • Monika Matynia – kamera Go Pro Hero 8 Black
  • Barbara Bartkiewicz-Ciszek – hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia Electric Scooter M365 PRO Black
  • Joanna Prusak – głośnik JBL Xtreme 2
  • Przemysław Szajwaj – czytnik E-Booków AMAZON Kindle Paperwhite 4
  fot. Kurier Rzeszowski

  Laureaci loterii nagrody odbierali w czwartek w godzinach pracy urzędu. Pula wszystkich wygranych wyniosła dokładnie 29.128,00 zł brutto

  fot. Kurier Rzeszowski
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -