sobota, 2 marca, 2024
+

  14 kolejnych zakażeń na Podkarpaciu!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała właśnie o 14 kolejnych zakażeniach koronawirusem na Podkarpaciu.

  Epidemia w regionie ciągle trwa w „najlepsze”. Tylko ostatniej doby zakażonych zostało 14 osób. Rozrasta się ognisko w szpitalu w Jarosławiu, gdzie potwierdzono pozytywne testy u 12 osób z powiatu jarosławskiego – dziewięciu kobiet i trzech mężczyzn (3 hospitalizacje i 9 izolacji). Ponadto koronawirusa zdiagnozowano u kobiety w sile wieku z Rzeszowa (izolacja) oraz mężczyzny w sile wieku z powiatu strzyżowskiego (izolacja).

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 19 osób, 2677 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 43 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 46 osób.

  Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 472 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 343 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 40 zgonów. Ciągle czekamy na wyniki testów przeprowadzonych wśród personelu Szpitala na Szopena w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com