poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Ponad 46 tysięcy podpisów dla Rafała Trzaskowskiego na Podkarpaciu!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  Rekordową, imponującą liczbę podpisów zebrali członkowie i sympatycy Koalicji Obywatelskiej na Podkarpaciu. Zbiórka trwała od zeszłego czwartku. Łącznie zebrano ich ponad 46 tysięcy.

  W czwartek 8.06. w regionie wystartowała zbiórka podpisów pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego z Koalicji Obywatelskiej. Wcześniej, bo w środę 7.06. Marszałek Sejmu ogłosiła datę wyborów na 28. czerwca. Na zebranie minimum 100 tysięcy podpisów, potrzebnych do zarejestrowania kandydatury Trzaskowskiego, dała 7 dni.

  fot. www.facebook.com/pg/podkarpacie/

  Podpisy na Podkarpaciu zbierane były praktycznie w każdej miejscowości. Lider podkarpackiej Platformy Obywatelskiej Zdzisław Gawlik nie krył zaskoczenia, wszak wynik jest zaskakujący. „Dziś widać, że mieszkańcy regionu oczekują zmiany, nie akceptują kłamstwa rządzących” – mówił nam Gawlik. Krzysztof Ożóg – przewodniczący struktur PO w powiecie rzeszowskim, także nie krył zadowolenia, ale także i zaskoczenia: „wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Wiele osób reagowało entuzjastycznie, gratulowali nam odwagi”.

  fot. www.facebook.com/pg/podkarpacie/

  Działacze Koalicji Obywatelskiej przekazali już swoje podpisy do sztabu Trzaskowskiego w Warszawie. Zapowiedzieli również kolejną ofensywę, tym razem bannerową czy billbordową.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com