1,3 C
Rzeszów
piątek, 5 marca, 2021

Dzień Kobiet w kinie lub teatrze

Już 8 marca Dzień Kobiet, z tej okazji kino Zorza i Teatr im. Wandy Siemaszkowej, zaplanowały wyjątkowe wydarzenia dla pań. W kinie Zorza o...
+

  Sytuacja epidemiologiczna na dzień 23.05.

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Kolejna śmierć w szpitalu jednoimiennym w Łańcucie oraz nowy przypadek. To bilans sobotniego dnia pod względem sytuacji emidemiologicznej na Podkarpaciu.

  Rzeszowski sanepid w ślad za komunikatem Ministerstwa Zdrowia poinformował dziś o śmierci 85 – letniego mężczyzny w szpitalu zakaźnym w Łańcucie. Jednocześnie odnotowano nowy przypadek zakażenia wirusem SARS CoV2,  mężczyzna w sile wieku z powiatu leżajskiego (hospitalizacja).

  Na Podkarpaciu przybywa za to ozdrowieńców, którzy pokonali wirusa. W sobotę liczba wyzdrowiałych osób powiększyła się o kolejną osobę mężczyznę w sile wieku z powiatu rzeszowskiego.

  Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 14 osób, 2388 poddane jest kwarantannie, a w izolacji domowej przebywa 9 osób. Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest  14 osób.  

  Od początku wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przebadano 16 400 próbek. Dodatkowo inne komercyjne laboratoria (COVID-19 z listy Ministerstwa Zdrowia) w analogicznym okresie przebadały 3813 próbek pobranych od mieszkańców województwa podkarpackiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -