sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  W czerwcu, na Podpromiu przeniesiemy się do lat 90-tych. Do Rzeszowa przyjadą zagraniczne, popularne gwiazdy z koncertem w klimacie disco!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zachęcamy wszystkich do przybycia na wyjątkowe święto dobrej muzyki i romantycznych wspomnień. Już w czerwcu w Rzeszowie odbędzie się fantastyczne, porywające show, które połączy gorące rytmy lat 90-tych, efektowne występy oraz oryginalne pomysły twórcze. Na scenie zagoszczą prawdziwe, żywe legendy muzyki pop lat 90: Haddaway, Mr. President oraz Ice MC. A cała impreza rozpocznie się 9 czerwca, o godzinie 19:00.

  Kto z nas nie kojarzy przebojów takich jak „What is Love”, „Coco Jamboo” czy „Think about the Way”? Do tej pory mogliśmy jedynie tupać nóżką w rytm, słuchając tych utworów w radio. Jednakże teraz, już w czerwcu, czeka nas „Koncert Disco Lat 90” w malowniczym Rzeszowie! To wydarzenie to trzygodzinny maraton taneczno-muzyczny, wypełniony ulubionymi rytmami eurodance i hitami pop, które zaprezentują prawdziwe światowe gwiazdy oraz legendy niejednego pokolenia.

  Haddaway, niemiecki piosenkarz popowy, zdobył serca słuchaczy swoim przebojem „What Is Love” (1993), który zajął pierwsze miejsce na listach praktycznie we wszystkich krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej i Ameryki Łacińskiej. Następne single, takie jak „Life”, „I Miss You” i „Rock My Heart”, umocniły jego pozycję jako jednego z najpopularniejszych wykonawców eurodance’u. Debiutancki album Haddawaya został nazwany przez portal Allmusic „jednym z najlepszych albumów tanecznych pierwszej połowy lat 90.”

  Mr. President, niemiecka grupa eurodance z Bremy, słynie z takich przebojów jak „Coco Jamboo” (1996). Ich najbardziej znany album „We See The Same Sun” z 1996 roku zawierał hity takie jak „Coco Jamboo”, „I Give You My Heart” oraz „Show Me The Way”.

  Ice MC, brytyjski raper i muzyk, także zaprezentuje swoje największe hity, takie jak „It’s a Rainy Day”, „Take Away The Colour” czy „Think About the Way”. Jego utwory są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych tanecznych rytmów lat 90.

  To nie tylko koncert, to prawdziwe święto muzyki i tańca! Każdy uczestnik po zeskanowaniu biletu otrzyma opaskę, która uprawnia do poruszania się po terenie obiektu. Bilety są dostępne online na stronie KupBilecik.pl oraz stacjonarnie w Sklepie Muzycznym Riff, ul. Dąbrowskiego 17, Rzeszów. W celu kupienia biletu online, wejdź pod link – https://www.kupbilecik.pl/imprezy/125733/Rzesz%C3%B3w/Koncert+Disco+lat+90./.

  Nie przegap tej muzycznej eksplozji endorfin! Baw się i tańcz razem z nami na niezapomnianym „Koncercie Disco Lat 90”!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com