5,1 C
Rzeszów
czwartek, 21 stycznia, 2021

Wojewódzki Dom Kultury zaprasza na wystawę inspirowaną zimowym pejzażem

W związku z zimową pogodą za oknem Wojewódzki Dom Kultury zaprasza do odwiedzenia nowej wystawy inspirowanej zimowym pejzażem, której autorem jest Piotr Gieroń. Od...
+

  Podkarpackie “Porozumienie” poparło Andrzeja Dudę

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątkowe południe na rzeszowskim rynku odbyła się konferencja prasowa lokalnych polityków “Porozumienia” Jarosława Gowina. Zarząd okręgu wyborczego nr 23 poparł kandydaturę Andrzeja Dudy (PiS) na Prezydenta Polski. Strukturami tej partii na Podkarpaciu kieruje Stanisław Kruczek – członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

  Uchwałę Zarządu podkarpackiego Porozumienia podjęto 21. maja dumnie prezentował Stanisław Kruczek. Jak podkreślał “wybory w tej chwili są procedowane, wkrótce zostanie ogłoszony ich nowy termin, a tutaj nasze środowisko tak jak dotychczas, wspiera kandydaturę Prezydenta Andrzeja Dudy na następną kadencję.”.

  Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego wskazywał również na to, że Podkarpacie za kadencji Andrzeja Dudy bardzo zyskało. Podkreślał także rolę Ministra Gospodarki Jadwigi Emilewicz, członka Porozumienia.To Ona głównie stoi za przygotowaniem i wprowadzaniem tzw. tarcz antykryzysowych.

  W konferencji prasowej wziął udział także rzecznik prasowy “Porozumienia” Jan Strzeżek. W swojej wypowiedzi odniósł się sytuacji związanej z wyborami, z domniemanym brakiem poparcia członków partii dla działań Prezesa Porozumienia Jarosłąwa Gowina. “Najważniejsze jest to, że cały czas funkcjonujemy w ramach Zjednoczonej Prawicy. Porozumienie w sposób jednoznaczny popiera Andrzeja Dudę w walce o reelekcję na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej” – mówił Strzeżek.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -