sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Tragiczny wypadek w Warze, zginał 18 letni mężczyzna

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj nad ranem doszło do tragicznego wypadku w Warze, którego okoliczności są obecnie wyjaśniane. Z wstępnych ustaleń wynika, że osobowa Mazda, poruszająca się na prostym odcinku drogi, wypadła z niej i uderzyła w drzewo. W pojeździe znajdowali się dwaj młodzi mężczyźni w wieku 16 i 18 lat. Niestety, życia starszego z nich nie udało się uratować.

  W miejscowości Wara, w gminie Nozdrzec, na drodze powiatowej, tuż po godzinie 4 doszło do tragicznego wypadku. Według wstępnych ustaleń, kierujący osobową Mazdą, prawdopodobnie z powodu nieprzystosowania prędkości do warunków drogowych, zjechał z prostej drogi, uderzył w barierę energochłonną, a następnie w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd uległ złamaniu na pół.

  W wyniku wypadku na miejscu zginął 18-letni pasażer mazdy, natomiast drugi uczestnik, 16-letni mężczyzna, odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do szpitala w Brzozowie. Stamtąd przetransportowano go do Rzeszowa, a następnie, zgodnie z decyzją lekarzy, został przewieziony do szpitala w Krakowie.

  Około 10:20 czynności na miejscu zdarzenia zostały zakończone. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się bez utrudnień.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com