sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  W. Szumny deklaruje podwyżki dla pracowników Urzędu Miasta Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Waldemar Szumny, kandydat na prezydenta Rzeszowa, oświadczył w czwartek, że w przypadku zwycięstwa w wyborach natychmiast podejmie działania mające na celu poprawę sytuacji finansowej pracowników Urzędu Miasta.

  Waldemar Szumny wraz z przedstawicielami Komisji Zakładowych NSZZ „Solidarność” podpisali w czwartek list intencyjny. W dokumencie zobowiązał się do natychmiastowego podjęcia działań na rzecz realizacji jego postanowień, jeśli zostanie wybrany na prezydenta Rzeszowa. Wśród tych postanowień znajduje się regulacja płac mająca na celu zmniejszenie różnic oraz poprawę sytuacji finansowej pracowników o najniższych zarobkach, wprowadzenie sprawiedliwego i transparentnego systemu wynagrodzeń w Urzędzie Miasta oraz transparentny system awansu zawodowego.

  fot. Waldemar Szumny, Facebook

  Zawarliśmy zobowiązanie do wypracowania sprawiedliwego i transparentnego sytemu wynagrodzeń w Urzędzie Miasta i jednostkach budżetowych Miasta, w tym także wyrównania dotychczasowych dysproporcji płacowych pomiędzy pracownikami zatrudnionymi na takich samych stanowiskach. Zagwarantowałem również stworzenie transparentnego systemu awansu zawodowego pracowników.

  Waldemar Szumny, kandydat na prezydenta Rzeszowa
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com