wtorek, 28 maja, 2024
spot_img
+

  Weź udział w castingu do drugiego sezonu serialu „1670”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Widziałeś pierwszy sezon serialu „1670”? Chciałbyś znaleźć się w drugiej części jego obsady? Twórcy filmowi zapraszają serdecznie na casting, który odbywać się będzie na Podkarpaciu, a dokładniej w malowniczej Kolbuszowej, niedaleko samego Rzeszowa. Obojętnie, ile masz lat oraz czy jesteś chłopakiem, czy dziewczyną – potrzebni są aktorzy, którzy wyglądają naturalnie. Warto się wybrać, zwłaszcza, jeśli do Kolbuszowej masz niedaleko. Nagrania do filmu odbywać się będą już latem. Jeśli czujesz, że odnalazłbyś się w tej produkcji, chcesz przeżyć świetną przygodę oraz zdobyć cenne doświadczenie, najpierw wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy, wchodząc pod link: https://forms.gle/naNHbDueCMk4X5bJ9. To jest pierwszy etap castingu.

  Dalej, wybrane osoby zostaną zaproszone na stacjonarny casting, który będzie się odbywał już w Kolbuszowej, w Hotelu Stylowa Kolbuszowa w dniach od 15 do 16 maja – to jest środa oraz czwartek, w godzinach od 9 do 19. Miejsce to znajduje się przy ul. Narutowicza 5.

  Jakie dokładnie wszyscy zgłaszający się muszą spełniać warunki?

  Wymagany jest bardzo naturalny wygląd, najlepiej bez ingerencji medycyny estetycznej. Dany kandydat nie może mieć wykonanego makijażu permanentnego, oczywiście tatuaży, paznokci hybrydowych, ani tipsów czy też farbowanych, nienaturalnych włosów. Do tego, dana osoba musi być bardzo dyspozycyjna i znaleźć czas na to, by brać udział w dniach zdjęciowych. Planowane jest kręcenie serialu zarówno w tygodniu, jak i w weekendy, nawet od kilku do kilkunastu tygodni. Jeśli zatem nie pracujesz ani nie uczysz się i masz obecnie wolne oraz przede wszystkim spełniasz warunki, jeśli chodzi o wygląd, czujesz, że odnalazłbyś się w takim serialu, warto się zgłosić. Może to akurat ty będziesz tym wybranym aktorem?

  Dodajemy, że jest to praca, za którą otrzymasz oczywiście wynagrodzenie, na podstawie umowy o dzieło. Zdjęcia do serialu odbędą się w Skansenie w Kolbuszowej. Warto dlatego też posiadać swoje auto albo mieć zapewniony dobry transport oraz być dyspozycyjnym o każdej porze dnia. Zdjęcia mogą się zaczynać o bardzo wczesnej porze.

  Na castingi zaprasza Kamed Studio.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com