wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Końcem maja, w Tyczynie odbędzie się Piknik Rowerowy. Będzie przygotowanych sporo różnych atrakcji, łącznie z rajdem!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jeśli uwielbiasz wiatr we włosach podczas jazdy na rowerze i chcesz spędzić aktywny dzień w otoczeniu przyrody, to wydarzenie jest dla Ciebie! Zachęcamy do udziału wszystkich, szczególnie mieszkańców okolic w Pikniku Rowerowym, który odbędzie się 26 maja w malowniczym miejscu przy Centrum Kultury i Dziedzictwa w Tyczynie.

  Zaplanowane rajdy na pewno spełnią oczekiwania wszystkich pasjonatów:

  1. Grupa szosowa: Pod okiem ekspertów, ta grupa skierowana jest dla tych, którzy kochają wyzwania na asfalcie i chcą przeżyć pasjonującą podróż.

  2. Grupa MTB: Doświadczeni przewodnicy z serwisu rowerowego Pan Rower poprowadzą Cię przez terenowe trasy, idealne dla fanów jazdy w terenie i przekraczania własnych granic.

  3. Masa Krytyczna: Dla rodzin i tych, którzy wolą spokojniejsze tempo, ta grupa zapewni relaksującą przejażdżkę w otoczeniu przyrody.

  Zapisać się można na taką rowerową przejażdżkę, wchodząc pod poniższy link: https://forms.gle/uFwrxQgEtrTk1FDi8

  Poznaj pełen harmonogram imprezy!

  Od przywitania o godzinie 10:00 do zakończenia o 16:30, cały dzień będzie pełen atrakcji. O godzinie 13:00, zorganizowane będą zajęcia z jogi, idealne, aby odprężyć i zrelaksować się po rowerowej podróży. Będzie można także, o 14:00 wziąć udział w treningu Rzeszowskiej Akademii Kolarskiej. Jest to szkolenie szczególnie dla tych, którzy chcą podszkolić swoje rowerowe umiejętności. O 15:00, odbywały się będą pokazy rowerowe, gdzie będzie można podziwiać różnorodność rowerów oraz oczywiście kolarskich technik jazdy. Godzinę później, o 16:00 odbędzie się losowanie nagród, gdzie uczestnicy imprezy otrzymają niespodzianki!

  Co jeszcze, oprócz tego?

  Na miejscu będzie zorganizowanych wiele innych ciekawych atrakcji. Między innymi będzie to strefa gastro, gdzie każdy zje pyszne przekąski oraz wypije orzeźwiające napoje, aby naładować baterie po intensywnej rowerowej jeździe. Dla wszystkich, szczególnie dla dzieci dostępna będzie wata cukrowa. Także maluchy pobawią się na dmuchanych zamkach. A do tego, ciekawscy poznają, jak wygląda wóz strażacki z prawdziwego zdarzenia.

  Nie przegap tego wyjątkowego dnia pełnego przygód i dobrej zabawy! Zaproś znajomych i przyjdźcie razem, aby wspólnie się wspaniale bawić.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com