poniedziałek, 24 czerwca, 2024
+

  Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o zaburzeniach osobowości? Śledź kanał Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania na YouTube!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jeszcze w tym miesiącu, a konkretniej 19 marca, we wtorek, koniecznie odwiedź, o godzinie 18:00, kanał Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, który znajduje się na serwisie YouTube. Zobaczysz o tej porze wykład prowadzony w wersji wyłącznie online, przez dr Olgę Kurek-Ochmańską. Jest to specjalistka od nauk społecznych. A będzie ona mówiła na temat różnych zaburzeń osobowości, przełamując tabu na ten temat wśród społeczeństwa. Doktorka ta postara się szczegółowo omówić ten cały problem, łamiąc stereotypy na temat takich osób oraz przybliżając przykłady znanych ludzi ze świata sztuki, filmu i kultury, które z takimi zaburzeniami się zmagają. Będzie bardzo ciekawie, ale to oczywiście nie wszystko, co przygotowała doktorka.

  Mimo, że świadomość z roku na rok odnośnie różnych zaburzeń osobowości się zwiększa, wciąż czujemy jego deficyt. Ciągle wiedza na ten temat jest niewystarczająca i panuje obecnie sporo nieścisłości z tym związanych. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości o tym i powiedzieć głośno, jak kształtują się takie zaburzenia, dlaczego tak się dzieje, jakie są najczęstsze objawy oraz ich rodzaje. Wykład będzie na pewno bardzo ciekawy. W dzisiejszych czasach w końcu sporo osób zmaga się właśnie z takimi zaburzeniami.

  WSiIZ serdecznie zaprasza na taki wykład. W tym celu, aby go obejrzeć, wejdź w następny wtorek, o 18-tej, pod link – https://www.youtube.com/@wsiizwrzeszowie.

  Wykład nosi nazwę „Narcyz? Border? O zaburzeniach osobowości słów kilka” i jest jednym wykładem, z całego ich cyklu pod tytułem „Zdrowe relacje, zdrowa psychika”. A prelegentka, jest także kierowniczką Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii oraz sekcji ds. innowacji dydaktycznych w ramach Centrum Zaawansowanych Technologii Dydaktycznych, adiunkt w Instytucie Analiz Edukacji. Zajmuje się na co dzień taką tematyką, jak socjologia migracji, szkolnictwo wyższe, komunikacja społeczna, badania społeczne.

  Spotkanie dofinansowano ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com