czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Już jutro, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury pograsz popołudniu w planszówki. Przyjdź i wspaniale się baw!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zarezerwuj wolne popołudnie, jutro, w czwartek i wybierz się o godzinie 17:00 do Rzeszowskiego Inkubatora Kultury (ul. Jagiellońska 24), aby pograć w planszówki! Gwarantujemy, że na pewno podczas grania nie będziesz się nudzić! A czekać będzie na ciebie kilkadziesiąt gier z całej długiej listy. Aby sprawdzić już teraz, w jakie gry będzie można pograć, wystarczy wejść po link- https://boardgamegeek.com/collection/user/SmoQ. Do tego RIK zapowiada, że podczas spotkania planszówkowego gośćmi będą członkowie Fundacji KOI KOI, która szczególnie zajmuje się promowaniem oraz popularyzacją kultury japońskiej w naszym regionie – w Rzeszowie. Wszyscy przybyli jutrzejszego popołudnia będą mieli wspaniałą okazję poznać, jak gra się w japońskie szachy.

  A jeśli chodzi o listę dostępnych gier, na długim ich spisie, w linku powyżej będzie można pograć w gry zarówno te starsze, pochodzące z 2000 roku, ale też te najnowsze, które zostały stworzone w tym roku albo w ostatnich latach. Warto się wybrać, by trochę się rozerwać, po dniu spędzonym na przykład w pracy. Spotkanie z planszówkami przeznaczone nie tylko dla dzieci czy młodzieży, ale też dorosłych, zorganizowane będzie dokładnie 22 lutego 2024 roku. Jeśli zatem nie masz co robić, w wolne, jutrzejsze, czwartkowe popołudnie, koniecznie przyjdź do RIK, położonego w centrum miasta!

  Gry planszowe są popularne od wieków i są popularne wśród różnych grup wiekowych. Istnieje wiele powodów, dla których warto grać w gry planszowe. Po pierwsze rozwijają one umiejętności społeczne. Gry planszowe wymagają interakcji między graczami, co sprzyja budowaniu umiejętności komunikacji, współpracy, negocjacji. Często także wymagają logicznego myślenia, strategii, planowania i podejmowania decyzji, co może pomóc w rozwoju zdolności analitycznych i kreatywnego myślenia. Poza tym planszówki to wspaniała rozrywka. Oderwiesz się od codziennego stresu. To także nauka przez zabawę. Powtórzysz matematykę, historię, języki obce, geografię, czy język polski.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com