niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Mamy dobre wieści dla fanów hip-hopu. Na majowych juwenaliach, w tym roku zagra koncert kolejna gwiazda – Żabson!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  To wspaniała wiadomość dla słuchaczy muzyki hip-hopowej. Podczas 29 edycji Rzeszowskich Juwenaliów, zagra na dużej scenie – obok Kwiatu Jabłoni, Golec Uorkiestry i PRO8L3M-u, także Żabson! Ta edycja na pewno będzie szczególna i wyjątkowa. Z niecierpliwością czekamy na informacje odnośnie nowych gwiazd, które pojawią się na imprezie i zagrają koncert. Tym samym zachęcamy do wykupowania i rezerwowania biletów, które są już od końca grudnia w sprzedaży.

  Przed nami już 29. edycja Rzeszowskich Juwenaliów. Odbędą się one w maju tego roku i potrwają dwa dni. Będzie to zatem wspaniała zabawa, a już teraz wiemy, że na wszystkich uczestników, którzy wykupili wcześniej bilety czekają aż trzy sceny tematyczne. Możliwość zakupienia biletów na tą imprezę już ruszyła. Do 31 grudnia 2023 roku, kończyła się pierwsza pula kupowania wejściówek. Druga pula wykupienia wejściówek trwa od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku, z kolei trzecia pula sprzedaży biletów zaplanowana jest na od 1 marca 2024 roku aż do końca imprezy. Warto dodać, że bilety będą ulgowe dla studentów oraz uczniów szkół średnich, z ważną legitymacją studencką bądź szkolną. A aby je kupić, trzeba wejść na stronę internetową – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/rzeszowskie-juwenalia?partner=brendgroup&fbclid=IwAR2iRXuWHewlcUPxvjuW_3lclSQegFj1HXHI5_cwnjGawmmbkMwJDBwL0qI#fbevent.

  Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi, a będzie to Żabson. Już teraz prezentujemy, kim on jest, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą?

  Żabson, właściwie Mateusz Zawistowski (ur. 2 lipca 1994 w Opocznie) to polski raper oraz autor tekstów. 14 lipca 2015 wydał debiutancki minialbum, zatytułowany NieKumam. 20 czerwca 2016 zaprezentował drugą EP-kę pt. Passion Fruits. 23 lutego 2018 wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany To ziomal. Wydawnictwo zadebiutowało na 3. miejscu polskiej listy sprzedaży OLiS. 15 sierpnia wydał następną EP-kę pt. Trapollo. W 2018 uczestniczył wraz z Pezetem, Sitkiem i Sokołem w „Projekcie tymczasem” organizowanym przez EB. W 2019 wydał kolejny album pt. Internaziomal. 1 lutego 2021 wydał mixtape Ziomalski Mixtape. Do tego współpracował z wykonawcami, takimi jak m.in. Borixon, Quebonafide, Białas, Kaz Bałagane, Solar, Sitek, Young Leosia czy Malik Montana.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com