piątek, 1 marca, 2024
+

  W Centrum Młodzieży w Rzeszowie, odbył się na początku stycznia koncert „Śpiewajcie i grajcie Mu”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Za nami koncert w świątecznym klimacie, na którym zgormadzona licznie publiczność wykonała przepiękne aranżacje piosenek, które nawiązywały do Bożego Narodzenia. A na scenie dawnego Młodzieżowego Domu Kultury, w Rzeszowie (który zmieniał nazwę) przy ul. Osmeckiego 51 odbyło się wspaniałe muzyczne wydarzenie pod hasłem „Śpiewajcie i grajcie Mu”. Wystąpili na nim, przed publicznością, wokaliści, którzy na co dzień szkolą i ćwiczą swój śpiew z pracowni – Anny Olszewskiej, Iwony Josse-Jakubiec, Dominiki Kindrat oraz Mirosława Wysokińskiego. Także swoją obecnością zaszczycił zespół Singing Souls. Koncert poprowadziła Patrycja Chmiel, a cały występ odbył się w sali widowiskowej.

  Całe świąteczne, muzyczne widowisko miało miejsce 7 stycznia, w pierwszą niedzielę miesiąca zaczynającego nowy rok i rozpoczął się o godzinie 17:00, w siedzibie Centrum Młodzieży, w stolicy Podkarpacia. Aby uczestniczyć w koncercie na miejscu widza, trzeba było odebrać darmową wejściówkę, dostępną w siedzibie Centrum Młodzieży, przy Osmeckiego 51, po wcześniejszej, telefonicznej rezerwacji.

  Rzeszowski zespół Singing Souls, który zaśpiewał między innymi na koncercie, również działa przy Centrum Młodzieży i składa się z wokalistów, którzy tworzą (od 2018 roku) na co dzień covery popularnych kawałków. Zespół może się pochwalić, że ma na swoim koncie udział w wielu koncertach, konkursach, festiwalach na terenie całego kraju, a także występy przed takimi gwiazdami, jak Ania Wyszkoni albo Ira. A w skład zespołu wchodzą wokaliści Pracowni Wokalnych nauczycieli: Iwony Josse-Jakubiec i Dominiki Kindrat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com