poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Przypominamy o nadchodzących targach EXOTIC FEST w G2A Arenie, w Jasionce z roślinami oraz zwierzętami egzotycznymi!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zapowiadamy, że już niedługo, bo dosłownie za kilka dni, do G2A Areny – do Centrum Wystawienniczo–Kongresowego Województwa Podkarpackiego w Jasionce, zjedzie się wielu właścicieli zwierząt oraz roślin egzotycznych, niespotykanych okazów, na organizowane targi. Na ogromnej hali dostępne będą dla prawdziwych miłośników oraz pasjonatów, a także wszystkich innych ciekawskich unikatowe gatunki roślin oraz zwierząt.

  Hodowcy na swoich stoiskach zaprezentują najciekawsze okazy gadów, płazów, mięczaków, razem ze wszystkimi rodzajami stawonogów, także pajęczaki, owady czy skorupiaki, rośliny terrariowe czy akwariowe oraz gadżety, które będą nawiązywały do całej tematyki organizowanych targów. Będzie można zobaczyć popularne gatunki ryb, często też unikatowe ich odmiany. Będą też raki, krewetki, czy ślimaki wodne. A do tego wszystkiego, będzie także dostępny do kupienia pokarm, preparaty, elementy wyposażenia akwariów oraz różne gatunki roślin, także inne akcesoria do zbiorników wodnych – akwariów z rybami. W ofercie znajdą się również egzotyczne rośliny do terrariów, akwariów, czy do doniczek. Na wystawie zobaczymy storczyki, bromelie, monstery, fikusy oraz wiele, wiele innych ciekawych odmian roślin! A do tego, wystawcy zaproponują ciekawe torby, workoplecaki, biżuterię, breloki, oprawione fotografie oczywiście o tematyce całych targów.

  Wybierz się na takie targi już w nadchodzącą niedzielę, 14 stycznia 2024 roku, do Jasionki – do G2A Areny, w godzinach od 10-tej do 16-tej. W jednym miejscu znajdziesz wiele ciekawych odmian roślin, ale też wiele ciekawych gatunków zwierząt.

  Ale organizowane targi EXOTIC FEST to także idealna okazja do spotkania się z ludźmi, którzy dzielą swoją pasję oraz miłość właśnie do prezentowanych na targach ekspozycji. Można będzie porozmawiać, dowiedzieć się czegoś więcej, czy wymienić zdanie ze wszystkimi hodowcami oraz właścicielami tych ciekawych, często niespotykanych gatunków zwierząt oraz roślin. A zdobyte informacje na pewno przydadzą ci się w przyszłości, jeśli zainteresuje cię uprawa lub hodowla którychś z nich. Możesz także wybrać się na targi, by pooglądać różne odmiany roślin, czy zwierząt i sprawić szczególną frajdę dzieciom, które również możesz zabrać tego dnia do Jasionki.

  A aby kupić bilet, należy dokonać transakcji online, klikając w link – https://tobilet.pl/exotic-fest-rzeszow-2024.html?fbclid=IwAR3pY29sKGoahEBCTNe2B6bZrmpJ91ZG3wubxKvlPIKrsXzortQ6rENkiao.

  Dzieci do 3 roku życia mają wstęp bezpłatny. Bilet przedszkolaka jest przeznaczony dla dzieci, które mają do 6 lat. Z kolei jednorazowa wejściówka dostępna jest dla wszystkich powyżej 6 roku życia. Bilet rodzinny obowiązuje dwóch pełnoletnich opiekunów razem z dwójką dzieci do 18-tego roku życia. Także ten sam bilet rodzinny, polecany jest dla jednego dorosłego opiekuna oraz dla trójki dzieci do ukończenia pełnoletności. Pamiętaj, że bilety kupione do 13 stycznia są tańsze! Pospiesz się, bo obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Zapowiadają się zatem spektakularne targi, których po prostu nie możesz przegapić!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com