poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Czołowe zderzenie z niewiadomych przyczyn na obwodnicy Jarosławia

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci aktualnie analizują okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce na obwodnicy Jarosławia. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 51-letni kierowca Opla, z przyczyn jeszcze nieznanych, zjechał na przeciwległy pas ruchu, co spowodowało czołowe zderzenie z Audi. W wyniku tego wypadku trzy osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala.

  We wtorek 19 grudnia przed godziną 8 doszło do zdarzenia na obwodnicy Jarosławia, a policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 51-letni mieszkaniec Jarosławia, kierujący Oplem, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, co spowodowało zderzenie czołowe z Audi, prowadzoną przez 28-letnią mieszkankę gminy Jarosław.

  W wyniku wypadku do szpitala zostali przetransportowani kierujący Oplem oraz kierująca Audi wraz z 3,5-letnim dzieckiem. Badanie wykazało trzeźwość kierującej audi, natomiast 51-latkowi pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

  Funkcjonariusze dokonali oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, co umożliwi dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com