środa, 28 lutego, 2024
+

  Teatr NEMNO już w weekend, zagra spektakl dla maluchów pod tytułem „Tajemnica Narodzenia”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zachęcamy do wybrania się na spektakl – teatrzyk familijny, który nazywać się będzie „Tajemnica Narodzenia”, już w zbliżającą się sobotę oraz niedzielę w dwóch miejscach. Teatr NEMNO, który często organizuje przedstawienia dla dzieci, tym razem pokaże coś w świątecznym klimacie. Zabierz koniecznie dzieci i wspólnie, już 9 grudnia o godzinie 17:00 w Domu Kultury Włącznik w Rzeszowie, przy ul. Iwonickiej 40 spędźcie miło, niezapomnianie czas. Dodatkowo spektakl ten zostanie pokazany 10 grudnia, w niedzielę, o godzinie 17:00 w Rzeszowskich Piwnicach, przy ul. Rynek 26. Wstęp na wszsytko jest darmowy.

  „Tajemnica Narodzenia” to będzie występ, nad którym pracowali Henryk Hryniewicki (reżyseria), Dagmara Jemioła (scenografia) oraz Somethingski Trio (muzyka).

  Spektakl ten to historia opowiadająca o Bożym Narodzeniu, o zbliżających się wielkimi krokami świętach. Wszystkie sceny zaprezentowane są przy użyciu teatru światła i wizualizacji eksperymentalnych. Ma on poza tym charakter familijny. To także idealny moment, by wybrać się najlepiej właśnie z dzieciakami, by wprowadzić siebie i je w świąteczny klimat. Teatrzyk przypomina, o co tak naprawdę w grudniowych świętach za pasem chodzi.

  Spektakl został zrealizowany w ramach projektu „Naturalnie Sztuka!” dofinansowanego z budżetu Gminy Miasta Rzeszów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com