środa, 21 lutego, 2024
+

  Od jutra, na Baranówce pojeździsz na łyżwach. Od 1 grudnia otwarte będzie w Parku Sybiraków lodowisko!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Uwielbiasz jeździć na łyżwach? A może nigdy do tej pory nie miałeś okazji spróbować swoich wyczynów na lodowisku? Chcesz sprawdzić się w poruszaniu się na lodzie? Od jutra, w Rzeszowie, na Baranówce, w Parku Sybiraków, przy ul. Broniewskiego zorganizowane, tym samym czynne będzie lodowisko! To będzie idealna gratka, dla wszystkich, szczególnie dla fanów i miłośników tego sportu. Dodajemy, że przygotowane lodowisko posiada taflę, która mierzy aż 700 metrów kwadratowych. Pojeździć możesz codziennie! Ten rekreacyjny punkt na mapie Rzeszowa będzie czynny siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10 do 21.

  Na lodowisko zaprasza Prezydent Miasta Rzeszowa – Konrad Fijołek. Obowiązują dodatkowe ulgi dla uczniów rzeszowskich szkół, którzy mogą pojeździć na lodowisku całkowicie za darmo – od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 rano do 12 w południe. Partnerem lodowiska jest Miasto Rzeszów

  Dla pozostałych wszystkich chętnych, obowiązuje cennik. Jeden, godzinny bilet kosztuje 18 zł. Bilet ulgowy dla osób poniżej 18 roku życia kosztuje 14 zł za godzinę. Dodatkowo, za wypożyczenie łyżew zapłacisz 8 zł za godzinę. Szatnia kosztuje 2 zł, kask 2 zł, ostrzenie łyżew – 20 zł.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wchodź na stronę internetową – www.lodowisko.rzeszow.pl, bądź kontaktuj się pod numerem telefonu 791 002 355.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com