niedziela, 21 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Rzeszowski Dom Kultury przygotowuje imprezę andrzejkową dla seniorów. Zapisać się można tylko w dniu 20 listopada!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliżają się Andrzejki. W ramach tego święta, w Polsce organizowanych jest wiele imprez oraz zabaw tanecznych o takim charakterze. Niekiedy zabawie tanecznej towarzyszą wróżby, dotyczące naszej przyszłości. Rzeszowski Dom Kultury razem z Prezydentem Miasta Rzeszowa Konradem Fijołkiem, zapraszają serdecznie na Potańcówkę Andrzejkową wyłącznie dla seniorów! Zabawa odbywać się będzie już 25 listopada 2023 roku, od godziny 17:00 do 21:30 w miejscu – Zespole Szkół Mechanicznych przy ul. Hetmańskiej 45a w Rzeszowie. Organizatorzy obiecują wszystkim starszym osobom, które ukończyły 60 rok życia i które wezmą udział w imprezie – przednią zabawę.

  Warto dodać, że organizowane Andrzejki to impreza całkowicie bezalkoholowa. Można przynieść własny prowiant, na przykład napoje oraz przekąski (we własnym zakresie).

  Jak się zapisać? Jeśli zdecydujesz się na udział w zabawie, a masz na to tak naprawdę niewiele czasu, zapisy prowadzone są wyłącznie w dniu 20 listopada 2023 roku. Jest to najbliższy poniedziałek. Dzwonić w tym celu należy pod numerem telefonu 509 541 213, tylko w godzinach od 12:00 do 17:00. Jedna osoba może zapisać drogą telefoniczną maksymalnie dwóch uczestników. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona i decyduje o tym, kto weźmie udział w Andrzejkach ten, kto pierwszy się zapisał!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com