czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Finał kampanii wyborczej Konfederacji w Rzeszowie z udziałem Sławomira Mentzena

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zdecydowanie można powiedzieć, że Sławomir Mentzen nie oszczędzał słów, kiedy mówił o Michału Połuboczku jako swoim człowieku na Podkarpaciu. Lider Konfederacji osobiście przyleciał helikopterem do Rzeszowa w piątkowe popołudnie, aby wesprzeć swojego kandydata podczas dużego wiecu wyborczego na rzeszowskim Rynku.

  To nie pierwszy raz, kiedy Słąwomir Mentzen apeluje do mieszkańców okręgu, zachęcając ich do oddania głosu na Michała Połuboczka, prawdziwą twarz Konfederacji.

  Ostatniego dnia kampanii trudno nie zauważyć, że Michał Połuboczek wyróżnił się na tle swoich rywali. Oprócz typowych działań wyborczych i spotkań z wyborcami, „trójka” z Konfederacji zrobiła coś wyjątkowego. Jako jedyny kandydat z Podkarpacia, Michał Połuboczek przygotował teledysk wyborczy, który przedstawia ludzkie problemy i jego postulaty wyborcze.

  Dodatkowo, jego ekipa rozprowadziła aż 100 tysięcy gazetek wyborczych, co stanowi rekordową liczbę dla Podkarpacia. W tych gazetkach znalazły się nie tylko kwestie lokalne, ale także wsparcie od znanego polskiego aktora, Tomasza Karolaka.

  Czy zaangażowanie Sławomira Mentzena i aktywna kampania Michała Połuboczka przyniosą mu mandat sejmowy? To pytanie pozostaje otwarte. Jednak jedno jest pewne: Połuboczek dotrzymał obietnicy, którą złożył na początku sierpnia. Wyraźnie wyróżnił się na Podkarpaciu i zaprezentował prawdziwą twarz Konfederacji. Teraz to już wyborcy zdecydują, czy jego kolejne obietnice, takie jak powstanie dziecięcego szpitala psychiatrycznego w Rzeszowie, staną się rzeczywistością.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com