środa, 28 lutego, 2024
+

  Tylko 2 zł będzie kosztowała jedna książka, dostępna na specjalnym kiermaszu przy rzeszowskiej bibliotece, na początku października!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Startuje kolejna, tym razem jesienna edycja Kiermaszu Wyczytanych Książek, który organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. Z tej okazji, zaprasza wszystkich na organizowany kiermasz, na którym jedna książka będzie kosztowała jedyne 2 zł! Miejscem, do którego warto zajrzeć będzie parking budynku Biblioteki przy ul. Sokoła 13 w Rzeszowie, w dniu 3 października, w godzinach od 9 rano do 17 po południu. Warto się wybrać, by w bardzo niskiej cenie znaleźć książkę, z całego ogromnego stosu, która cię zainteresuje. Szczególnie, jeśli jesteś molem książkowym – przyjdź i prawie za darmo otrzymaj nowe książki do czytania! A jeśli nie lubisz czytać – i tak się wybierz. Może organizowany kiermasz zaszczepi w tobie miłość do literatury?

  Co więcej, biblioteka na ten dzień przygotowuje blisko 2600 książek. Jest to zarówno literatura piękna – polska i obca dla dorosłych, jak i książki przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży, również pozycje z zakresu literatury popularnonaukowej z różnych dziedzin wiedzy oraz słowniki, podręczniki i encyklopedie. Są to bardzo intersujące pozycje, wycofane z rzeszowskich bibliotek. Zatem będziesz mieć ogromny wybór oraz możliwość zdecydowania się na coś, co cię najbardziej interesuje!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com