piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Co w najbliższym czasie pokaże i zaprezentuje Kino za Rogiem Cafe? Na co warto się wybrać na początek jesieni?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przedstawiamy repertuar kinowy oraz dokładny program wydarzeń, który odbędzie się w Kinie za Rogiem Café w Rzeszowie, przy ul. Świętego Mikołaja 6. Już teraz zapowiadamy, że zaplanowano na najbliższy czas – czyli koniec września, tym samym początek jesieni wiele ciekawych nie tylko filmów, ale też spotkań czy imprez. Będzie coś dla dzieci, turniej filmowy, spotkanie z twórcą filmu, premiery, a także puszczony będzie film – klasyka.  

  Już jutro, 22 września, o godzinie 18:30 odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu „Bóg i wojownicy lunaparków” razem ze spotkaniem z jego twórcą, czyli reżyserem – Bartłomiejem Żmudą. O czym jest film? Projekcja opowiada o relacji syn – ojciec. Żeby było ciekawie – syn jest fanatykiem religijnym, z kolei ojciec – ateistą. Przedstawiciel młodszego pokolenia pragnie nawrócić swojego ojca. Co z tego wszystkiego wyniknie? Czy dwa pokolenia jednak się dogadają? Twórca filmu – Bartłomiej Żmuda urodził się w 1981 roku, skończył wydział teologiczny na UKSW w Warszawie. Zajmował się opracowywaniem teledysków dla brytyjskich zespołów. Skończył także wydział reżyserii w szkole, w Łodzi. Wielokrotnie był i jest nagradzany za swoje filmy.  Wejściówki na całe wydarzenie kosztują tylko 30 zł!

  A teraz coś dla dzieci. 24 września, w najbliższą niedzielę – o godzinie 10:30 odbędzie się pokaz animacji – „Żubr Pompik” w ramach „filmowego przedszkola”. Jest to cykl spotkań dla maluchów przeznaczonych od 2 do 5 lat życia. W planach kina znajdują się także o tej porze zabawy z animatorką, a wejście dla pojedynczego dziecka kosztuje 15 zł. W bliskim czasie, pokazane będą trzy odcinki – „Duże i małe”,  „Liście” oraz „Dziki dzik”.

  Z kolei 26 września, o godzinie 18:30, w najbliższy wtorek kino zaprasza na „wtorek z klasyką”. To cykliczne wydarzenie, w ramach którego puszczane są filmy wielokrotnie nagradzane i cenione. Tym razem zostanie puszczona opowieść o mistrzu świata zapasów – Władysławie Góralewiczu.

  Następnego dnia – 27 września –  czyli w środę, dzień upłynie w kinie pod znakiem kolejnej edycji teleturnieju filmowego, który zaplanowany jest na godzinę wieczorną – o 18:00. Kino już teraz zapowiada, że będzie to wspaniała zabawa, na którą szczególnie miłośnicy filmów powinni się zapisać, by sprawdzić swoją wiedzę na temat filmów. Rozgrywki, organizowane już po raz siódmy poprowadzi Karolina Marciszewska. Do zdobycia cenne nagrody!

  W czwartek – 28 września, o godzinie 19:00 w kinie odbędzie się wyjątkowy koncert „Music for your Eyes – LUCA CIARLA QUARTET”. Kim są artyści, którzy zaśpiewają? Luca Ciarla to skrzypek oraz multiinstrumentalista, który w swoim najnowszym muzycznym projekcie, przedstawi własne aranżacje wspaniałej muzyki, różne kompozycje czy też reinterpretacje. Twórca muzyczny wystąpi z: Federico Rondolinim na gitarze, Marco Contessi na kontrabasie i Shanti Colucci na perkusji. Artyści prezentują muzykę jazzową, ale też etniczną i klasyczną a to wszystko w oprawie akustycznej. Bilety w cenie 40 zł dostępne są do nabycia w kasie Kina za Rogiem Cafe.

  Kino zaprasza także na premierę filmu – „NA TWOIM MIEJSCU”. To zabawna polska komedia. O czym jest ta pozycja? Wydawałoby się, że główni bohaterowie – Kaśka i Krzysiek wiodą szczęśliwe życie. Niestety rozwodzą się, mimo posiadania dzieci. Pewnego dnia, budzą się rano, doświadczają zamiany ciał, a to oznacza, że Kaśka czuje, że jest Krzyśkiem, a Krzysiek Kaśką. Co wyniknie z tej zamiany, niczym z fantastycznego filmu? Czy zamienią się z powrotem?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com