niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Nastoletni chłopiec z gminy Pruchnik został odnaleziony

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nastolatek, który był poszukiwany, został odnaleziony. W czwartek 6 lipca w Komisariacie Policji w Pruchniku wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu chłopca. Dzięki współpracy z rodzicami nastolatka i funkcjonariuszami z Częstochowy, chłopiec został odnaleziony i przekazany pod opiekę rodziców.

  Policjanci z komisariatu w Pruchniku otrzymali powiadomienie o zaginięciu 14-letniego mieszkańca gminy Pruchnik. Chłopiec wyszedł rano z domu i nie powrócił. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie, brak było jakiejkolwiek komunikacji z chłopcem, a przekazane informacje wskazywały na możliwe zagrożenie dla jego życia i zdrowia.

  Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania nastolatka. Ustalili, że chłopiec na dworcu kolejowym w Jarosławiu wsiadł do pociągu relacji Przemyśl-Gdańsk, wcześniej nabywając bilet do Brzegu. Na stacji Brzeg przesiadł się do kolejnego pociągu, a podróż zakończył na dworcu głównym w Częstochowie. Dzięki podejmowanym działaniom, współpracy z funkcjonariuszami z Częstochowy, publikacji zdjęć zaginionego nastolatka w mediach społecznościowych, współpracy z rodzicami i informacjom od świadków, które napływały do komendy w Jarosławiu. Chłopiec został odnaleziony, oraz przekazany pod opiekę swoich rodziców.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com