sobota, 30 września, 2023
+

  W Rzeszowie zabrzmią najpiękniejsze bajkowe przeboje już w najbliższą środę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już wkrótce, 7 czerwca, w przyszłą środę na wszystkich czeka wspaniały koncert! Uczniowie i nauczyciele Rzeszowskiej Akademii Muzyki, Orkiestra Kameralna Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie oraz studenci Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprezentują najpiękniejsze utwory ze znanych bajek. To nie tylko wspaniałe wydarzenie dla dzieci, ale również dla dorosłych. Impreza zaczyna się o godzinie 18:00, a jej miejscem będzie Instytut Muzyki przy Uniwersytecie Rzeszowskim, który znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 83 w Rzeszowie. Wstęp jest wolny!

  W programie widzowie usłyszą m.in. muzykę z takich bajek, jak: Król Lew, Kraina Lodu, Odlot, Piękna i Bestia, Pocahontas, Zaplątani czy Dzwonnik z Notre Dame. Szykuje się prawdziwa muzyczna, bajkowa uczta! Nie może Was zabraknąć. Serdecznie zapraszamy już dziś!

  O Rzeszowskiej Akademii Muzyki

  Rzeszowska Akademia Muzyki to miejsce, w którym nauczyciele oraz opiekuni dbają o rozwój muzyczny dzieci, młodzieży, jak również dorosłych. Akademia powstała z pasji do muzyki, do uczenia, do przekazywania i szerzenia najpiękniejszej i najbardziej rozwijającej dziedziny sztuki, jaką jest muzyka.

  Jej celem jest kształcenie przyszłych odbiorców muzyki, kształtowanie poczucia estetyki, nauka gry na instrumentach oraz emisji głosu.  Placówka dba o wszechstronny rozwój wszystkich uczniów. Kształcenie muzyczne ułatwi dzieciom naukę w szkole, poprawi koncentrację, rozwinie zdolności manualne, koordynacyjne, wspomoże w nauce matematyki czy w przyswajaniu języków obcych. Szkoła oferuje zajęcia dla dzieci od 4 miesiąca życia, po dorosłych i seniorów. W jej ofercie są zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne.

  Podczas zajęć jeden na jeden – nauczyciel – uczeń, opiekun dostosowuje program indywidualnie do potrzeb i zainteresowań ucznia. Nie skupia się na jednym gatunku muzycznym, chce uczyć przede wszystkim wszechstronności i otwartości. Rzeszowska Akademia Muzyki to miejsce tworzone przez profesjonalnych muzyków, absolwentów najlepszych uczelni artystycznych w kraju, koncertujących artystów.

  Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na ten niezwykły, bajkowy koncert!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com