środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Spotkanie Kobiet Sukcesu w Woli Raniżowskiej

  Polecamy

  Dorota Grochala
  Dorota Grochala
  Dziennikarz obywatelski - portalu Kurier Rzeszowski
  - Reklama -

  W dniu 14.05. w budynku Szkoły Podstawowej im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej odbyło się spotkanie Kobiet Sukcesu.

  W dyskusji panelowej udział wzięły:

  • Jolanta Kaźmierczak – Wiceprezydent Miasta Rzeszowa,
  • Marta Niewczas – mistrzyni Polski, Europy i Świata w karate tradycyjnym,
  • Maria Zawada – Radna Rady Powiatu Kolbuszowskiego i sołtyska wsi Mazury,
  • Marta Fitał – aktorka filmowa.

  Debatę poprowadziła Urszula Kaczmarczyk.

  Każda z zaproszonych panelistek opowiadała o własnej drodze do swojego osobistego sukcesu, o motywacjach, przeszkodach, trudnościach. Również o tym, co każda z Pań uważa za własny sukces, czy to na światowym, czy bardzo lokalnym polu działania. Spotkanie było bardzo inspirujące, szczególnie iż odbywało się w małej miejscowości, do której podobne treści rzadko docierają, stało się również powodem wielu interesujących rozmów po jego zakończeniu.

  W spotkaniu również uczestniczyli: Prezes Lokalnej Grupy Działania „Siedlisko” w Kolbuszowej – Monika Fryzeł, Radny Rady Miejskiej w Kolbuszowej – Mirosław Kaczmarczyk, Radna Gminy Raniżów – Barbara Miazga oraz Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Raniżowskiej – Maria Kobylarz.

  Wydarzenie rozpoczęło się występem laureatów Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej w wykonaniu Przemysława Białasa i Bartłomieja Szota.

  Na spotkaniu nie mogło również zabraknąć pysznego poczęstunku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Raniżowskiej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com