poniedziałek, 25 września, 2023
+

  Bezpłatne szkolenie pt. „Prawa autorskie w NGO” już za kilka dni!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już kolejny raz w Urban Labie w Rzeszowie, odbędzie się całkowicie darmowe szkolenie skierowane głównie do przedstawicieli NGO, czyli organizacji pozarządowych, a tematyką tego najbliższego spotkania będą prawa autorskie. Często zagadnienia, które będą poruszane na spotkaniu są tematem problematycznym w pracy każdej takiej instytucji.

  Szkolenie to odbędzie się 25 kwietnia 2023 roku, we wtorek, w godzinach od 17:00 do 19:00 w Urban Lab Rzeszów, przy ul. 3-go Maja 13 w Rzeszowie. Podczas wydarzenia zaplanowana jest także przerwa kawowa, w trakcie której wszyscy uczestnicy będą mogli zamienić ze sobą słowo, wymienić się spostrzeżeniami na różne tematy, czy po prostu bliżej się poznać.

  Na organizowanym szkoleniu, prowadzący będą starali się odpowiedzieć na wiele pytań. Czym są autorskie prawa osobiste i majątkowe? Co to jest prawo cytatu? Czym jest domena publiczna? Czym charakteryzują się umowy dotyczące praw autorskich? Jakie są najczęstsze błędy z zakresu praw autorskich? Jak należycie zabezpieczyć utwory powstałe w ramach NGO? Podczas trwania spotkania rozwianych zostanie wiele wątpliwości. Uczestnicy otrzymają odpowiedzi na nurtujące ich różne pytania. Dostaną także solidną dawkę wiedzy odnośnie praw autorskich w swoich instytucjach.

  Szczegółowy plan wydarzenia:

  17:00 – powitanie Uczestników szkolenia

  17:05 – pierwsza część szkolenia

  17.55 – przerwa kawowa

  18.15 – druga część szkolenia

  19.00 – zakończenie szkolenia

  Niniejsze szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz wszystkich zainteresowanych taką tematyką. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej o prawach autorskich, zapisz się już teraz, wchodząc pod link:

  https://app.evenea.pl/event/887720-2/?fbclid=IwAR1pg0BZzu6OxV1j26t03V7cetjVeZ-HfhsJBfAHWAgRgyBXBRtpHRh0Q_0.

  Szkolenie poprowadzi pani adwokat, Kamila Korab.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com