czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Potrącenie szesnastolatki w Jarosławiu, poszkodowana trafiła do szpitala

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z jarosławskiej jednostki ustalają dokładne okoliczności potrącenia 16-latki, do którego doszło w Jarosławiu, na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Siemieńskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że kierująca hondą potrąciła przebiegającą przez jezdnię pieszą. Poszkodowana z obrażeniami została przetransportowana do szpitala.

  Do potrącenia pieszej doszło wczoraj, przed godz. 16.00, na skrzyżowaniu ul. Strzeleckiej z ul. Siemieńskiego w Jarosławiu. Oficer dyżurny na miejsce zdarzenia wysłał policyjny patrol. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca hondą, 39-letnia mieszkanka Jarosławia, potrąciła przebiegającą przez jezdnię 16-letnią mieszkankę gminy Pawłosiów. Piesza z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Kierująca hondą była trzeźwa.

  Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Prowadzone postępowanie pozwoli ustalić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. 

  Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność na drogach, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmrok zapada wcześniej, ale i w ciągu dnia widoczność nie zawsze jest dobra. W tym czasie pogarsza się również koncentracja kierujących, dlatego tak ważna jest wzmożona czujność.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com