wtorek, 26 września, 2023
+

  Dramat w Rzeszowie. Czy młody człowiek chciał popełnić samobójstwo?

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek, 24 listopada 2022 r. na ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Młody mężczyzna groził, że wyskoczy z okna na IV piętrze.

  Tuż po godz. 12.10 Policja otrzymała zgłoszenie, że w mieszkaniu przy ul. Ofiar Katynia awanturuje się bardzo agresywny lokator. Wysłano zatem na miejsce zdarzenia patrol policji. Również na to miejsce zostały skierowane: straż pożarna i pogotowie ratunkowe.

  Na miejscu okazało się, że drzwi do mieszkania, z których dochodziły krzyki są zamknięte. Po ich wyłamaniu przez strażaków okazało się, że w otwartym oknie siedzi 23-letni mężczyzna, który grozi popełnieniem samobójstwa. Na miejsce został wezwany wezwano policyjny negocjator, a na dole rozłożono zabezpieczenie.

  Porozumienie z tym człowiekiem było utrudnione, dlatego padło podejrzenie, że grożący wyskoczeniem z IV piętra bloku jest w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających.

  Na szczęście policyjnym mediatorom udało się nakłonić 23-latka do zejścia z okna i około godziny 15:20 mężczyznę wyprowadzono z mieszkania. Trafił on pod opiekę załogi karetki pogotowia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com