niedziela, 4 czerwca, 2023
+

  Zaproszenie na jutrzejszy, 61. Kiermasz Muzyczno-Książkowy w Rzeszowie. Wybierz dla siebie książkę, płytę, albo film w promocyjnej cenie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lubisz czytać książki, słuchać muzyki, albo oglądać filmy? Już teraz zarezerwuj w swoim grafiku wolne jutrzejszego dnia i wybierz się na specjalny rzeszowski kiermasz pozycji związanych z kulturą. To już 61. edycja Kiermaszu Muzyczno-Książkowego, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 listopada 2022. Wybierz się na plac Dworcowy 3 do Rzeszowa, lub zrób zakupy przez internet, odwiedzając stronę https://www.winyl-books.pl/.

  Czeka na Ciebie mnóstwo książek, filmów, płyt, gazet, ale też komiksów po niższych niż zwykle, promocyjnych cenach. Wszystkie artykuły objęte będą tego dnia rabatem 15%. Sklep posiada szeroki asortyment. Na pewno wybierzesz coś dla siebie. W swojej ofercie posiada także płyty winylowe, gry, różne gadżety, artykuły w stylu vintage, płyty CD oraz DVD, antyki, audiobooki, kasety VHS, pamiątki z PRL-u, w sumie ponad 1000 różnych filmów, ponad 13 tysięcy książek oraz komiksów, a także kalendarze, gry, puzzle, planszówki, zabawki.

  Miejscówka jest w centrum miasta, więc łatwo ją odnaleźć i przyjechać. Znajduje się w pobliżu dworca PKS. Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tego miejsca, warto się wybrać i sprawdzić. Na wszystkich czekać będą zarówno te nieco starsze, jak i na najnowsze pozycje muzyczno-książkowe. Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com