czwartek, 28 września, 2023
+

  Wykład otwarty na WSIiZ pt. „Na mnie działa – obalamy mity żywieniowe” już 26 czerwca!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza wszystkich chętnych – nie tylko studentów dietetyki, którzy interesują się zdrowym odżywianiem, w tym zdrowym stylem życia i chcą pogłębić swoją wiedzę, na jedyne takie spotkanie z dr Konradem Klekotem, Starszym Specjalistą ds. Badań i Rozwoju z Działu Farmacji Olimp Labs. Firma ta od 2016 roku jest także partnerem strategicznym kierunku dietetyka.

  „Głównymi odbiorcami planowanego wykładu są studenci kierunku Dietetyka ze specjalnością Dietetyka sportowa. Chcemy jednak zaprosić każdą osobę zainteresowaną wskazanymi tematami, szczególnie, że mamy już okres letni i perspektywę wakacji w najbliższych tygodniach – to ostatnia szansa na walkę z nadprogramowymi kilogramami” – podkreśla mgr Urszula Binduga, Prodziekan Kolegium Medycznego ds. kierunku Dietetyka

  Jednodniowy, ponad godzinny wykład odbędzie się dokładnie 26 czerwca w niedzielę o 11:30 w  Budynku Głównym WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 (sala RA53).

  O czym będzie wykład?

  Wszyscy uczestnicy spotkania będą mieli okazję usłyszeć, w jakich okolicznościach oraz w jaki sposób warto stosować suplementy diety, tak by realnie mogły one przyczynić się do szybszego i skuteczniejszego osiągnięcia zamierzonego celu. Dodatkowo przewidziany jest konkurs z nagrodami.

  „Popularność suplementów diety w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie wśród osób aktywnych fizycznie. Warto wiedzieć, że stosowanie suplementów nie zawsze jest koniecznością – w niektórych przypadkach może okazać się zbędne, ale z drugiej strony u wielu osób może być pomocne w bilansowaniu diety oraz staraniach o lepsze wyniki sportowe i sylwetkowe” – nadmienia mgr Jakub Tobiasz, Asystent w Katedrze Chorób Cywilizacyjnych i Medycyny Regeneracyjnej.

  Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Produkują leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety, funkcjonalną żywność przyszłości oraz najwyższej jakości suplementy dla sportowców. Są oni krajowym liderem branży suplementów diety i odżywek.

  Zdobytą wiedzę podczas wykładu będzie można przenieść na życie codzienne. Dzięki lepszemu uświadomieniu sobie czym są suplementy diety, skuteczniej będziemy na co dzień po nie sięgać.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com