środa, 28 lutego, 2024
+

  Wspaniały Dzień Dziecka w rzeszowskim Parku Papieskim z CWT!

  Polecamy

  Redakcja
  Redakcja
  Zespół Redakcyjny Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, Tvi
  - Reklama -

  W sobotę czwartego czerwca firma CWT wspólnie z Urzędem Miasta Rzeszowa, fundacją Creative.pl i grupą Podium zorganizowały w Parku Papieskim wspaniały piknik z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich chętnych mieszkańców Rzeszowa i okolic.

  Mimo, że początkowo pogoda w tym dniu nie rozpieszczała i do ostatniej chwili trzymała w niepewności na wydarzeniu pojawiły się tłumy dzieci z rodzicami, aby uczcić święto najmłodszych.

  Dzień dziecka w Polsce, który wydaje się towarzyszyć nam od niepamiętnych czasów, tak naprawdę obchodzimy od zaledwie 70 lat. Prekursorem dzisiejszego Dnia Dziecka, było wydarzenie mające miejsce w Genewie w roku 1925. Odbyła się tam wówczas Światowa Konferencja na Rzecz Dobra Dzieci. Obecnie dzień ten wspaniale wpisuje się w wyrażanie troski o dobro najmłodszych, zaś jego celebracja zawsze ukazuje jak ważny jest dla nas rozwój dzieci, ich prawa, dobrobyt, ale również radość i spełnianie ich marzeń.

  Firma CWT zapewniła mnóstwo atrakcji. Największą popularnością cieszyły się tzw. dmuchańce. Dzieci z radością i uśmiechem na twarzach skakały, zjeżdżały i bawiły się w magicznym miasteczku. W zabawie brały też udział goszczące w Rzeszowie dzieci z Ukrainy, które bardzo szybko zintegrowały się z pozostałymi uczestnikami imprezy i dały się porwać atrakcjom. To wspaniały dowód na to, że wśród dzieci bariery komunikacyjne i kulturowe nie istnieją, gdy towarzyszą im pozytywne emocje i świetna zabawa. Jedna z uczestniczących w zabawie mam podzieliła się z nami pozytywną opinią:

  Już od dawna dzieciaki czekały na tak ciekawą inicjatywę. Cieszę się, że zorganizowali Państwo piknik właśnie w tym miejscu, bo w parku jest dużo zieleni i przestrzeni, gdzie dzieci mogą się bezpiecznie bawić.

  Dodatkowymi atrakcjami, o które zadbali organizatorzy były gry, zabawy i konkursy. Nagrody w nich zdobyte natychmiast były wykorzystywane do dalszej zabawy. Hitem okazała się guma do skakania. Atrakcją cieszącą się niemałym zainteresowaniem było malowanie twarzy. Dzięki niej dzieci na czas zabawy mogły przeobrazić się w ulubionych bohaterów z filmów, bajkowe postacie i barwne zwierzęta. Aby dzieci i rodzice nie stracili werwy, za symboliczną opłatą można było posilić się ciepłym posiłkiem przygotowanym przez organizatorów.

  Nie zabrakło darmowego popcornu i waty cukrowej. Jeden z obecnych na pikniku chłopców o imieniu Karol chciał dowiedzieć się koniecznie „Kiedy będzie kolejny piknik, bo ten jest ekstra!”, a towarzyszący mu ojciec podsumował organizację imprezy słowami:

  Cieszymy się, że firma CWT w tak profesjonalny sposób zorganizowała piknik i zadbała o dobrą zabawę zarówno najmłodszych jak i ich rodziców. To wspaniała inicjatywa dla całych rodzin, która mam nadzieje wejdzie na stałe do kalendarza imprez organizowanych w Rzeszowie. Dzieci są zachwycone i my, rodzice również.

  Firma CWT jest obecna w Rzeszowie od 15 lat. Zatrudnia kilkaset osób. Od lat proponuje pracę osobom znającym język angielski. Młody, dynamiczny zespół zajmuje się aranżowaniem podróży służbowych dla Klientów Korporacyjnych.

  Więcej informacji o firmie CWT można znaleźć na stronie: Start your career in business travel at CWT | CWT Careers (mycwt.com)

  Organizatorzy z CWT, Urzędu Miasta Rzeszów i Fundacji Creative.pl, grupy Podium dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i już nie mogą doczekać się kolejnego razu!

  Artykuł partnera

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com