17,5 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Zagraj w Piłkarskiej Lidze Szóstek ” Superliga6 Rzeszów ” !

  Polecamy

  - Reklama -

  Do końca lutego 2022 r , trwają zapisy do Ogólnopolskiej Piłkarskiej Ligi Szóstek Superliga6 Rzeszów . Mecze odbywać się będą w środy od 16 marca na orliku w Boguchwale w godzinach wieczornych . Informacje , zgłoszenia tel : 503 954 173

  W Super lidze zagra maksymalnie 13 drużyn w systemie każdy z każdym . Na najlepszą drużynę będzie czekał Bilet na Mistrzostwa Polski Superliga6.pl w Warszawie ( lato 2022 ) . Oprócz głównej nagrody najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymają puchary , medale , statuetki oraz nagrody rzeczowe . Z przebiegu rywalizacji organizatorzy przeprowadzać będą relacje video , statystyki oraz galerię zdjęć .

  Informacje , zapisy do dnia 28.02.2022 r , pod numerem telefonu 503 954 173 , e-mail : dan.mos@interia.pl lub http://www.facebook.com/Superli6a .

  fot : Superliga6.pl

  O zbliżającym się sezonie Superliga6 Rzeszów Wiosna 2022 porozmawialiśmy z jednym koordynatorem rozgrywek Piotrem Dyderski :

  • Zapraszamy wszystkie chętne drużyny z podwórka , orlika , zakładu pracy a także drużyny , które na co dzień rywalizują na dużych boiskach . Na pewno miło i sportowo spędzą środowe wieczory a mogą także potraktować jako kolejną jednostkę treningową ale z bardzo fajną nagrodą , ponieważ triumfator już za 5 miesięcy uda się do Warszawy na ogólnopolskie finały – zaprasza Dyderski Ponieważ nasze rozgrywki prowadzone są jedno rundowo to z jesiennego sezonu awans na Warszawę uzyskały już Kormed Lubaczów – triumfator oraz przepustki na Puchar Polski ekipy Tęcza Rzeszów – triumfator jesiennego pucharu oraz meblujdom.pl Rzeszów , którzy ostatnio wygrali V Turniej Futsalu – dodał popularny ” Murzyn ” .
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -