wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Rzeszowscy policjanci przypominali o zasadach bezpiecznego zimowego wypoczynku na stokach

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Rzeszowa wraz z policjantami z Leska gościli na nowym stoku w Wańkowej. Rozmawiali tam z dziećmi na temat zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy na Podkarpaciu rozpoczęły się ferie zimowe, a wraz z nimi liczne wyjazdy.

  Podczas trwającej ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lesku oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie gościli wczoraj na niedawno otwartym, nowym stoku narciarskim w Wańkowej. Mundurowi rozmawiali z miłośnikami sportów zimowych o tym, jak bezpiecznie korzystać z uroków zimy.

  źródło: materiały na stronie Policji Podkarpackiej

  Funkcjonariusze rozdawali ulotki z dekalogiem Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, a dla najmłodszych przygotowano upominki odblaskowe ufundowane przez partnera akcji Fundację PZU.

  źródło: materiały na stronie Policji Podkarpackiej

  Celem prowadzonych działań była popularyzacja sportów zimowych wśród dzieci i młodzieży, edukacja związana z uprawianiem narciarstwa, a także propagowanie bezpieczeństwa i właściwych zachowań na stokach narciarskich.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com