20,2 C
Rzeszów
niedziela, 26 czerwca, 2022
+

  Open Cafe – poznaj przedstawicieli innych kultur w rzeszowskim Urban Lab

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W rzeszowskim Urban Lab cyklicznie odbywają się spotkania Open Cafe. Podczas wydarzeń można podszlifować swój angielski, poznając przedstawicieli innych kultury, a przede wszystkim spędzić atrakcyjnie czas.

  W każdą środę o 18.00 w Urban Lab Rzeszów przy ul. 3-go Maja 12 (Galeria Paniaga, 1 piętro) odbywa się Open Cafe. To otwarte spotkania prowadzone w języku angielskim przez międzynarodowych wolontariuszy INPRO. Są one prowadzone w formie interaktywnych warsztatów.

  Spotkania Open Café to przestrzeń do odkrywania innych kultur, podzielenia się własnymi doświadczeniami oraz do uczestnictwa w ciekawych zajęciach i warsztatach. Dzięki cotygodniowym spotkaniom, mieszkańcy z Rzeszowa mają okazję porozmawiać na temat lokalnych i globalnych problemów społecznych, a przede wszystkim podszlifować swój angielski.

  Open Café stawia sobie za cel promowanie otwartego i zintegrowanego społeczeństwa. Jest okazją dla uczestników – zarówno tutaj urodzonych jak i tych, którzy przenieśli się do Rzeszowa z odległych zakątków świata – do spotkania się i poznania się nawzajem.

  Wydarzenia są realizowane w ramach projektu „Borderless Dialogue: Social Integration Through Non-formal Education” nr 2019-3-PL01-KA205-077512 w ramach programu Erasmus Plus.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -