wtorek, 26 września, 2023
+

  Turniej futsalu – trwają zapisy !

  Polecamy

  - Reklama -

  Już tradycyjnie na początku roku piłkarskie rozgrywki szóstek Superli6a przenoszą się na jeden dzień z orlika na halę . 6 luty 2022 r , to termin V Turnieju Futsalu o Puchar Superli6a Rzeszów , który odbędzie się w hali sportowej szkoły podstawowej w Tyczynie . Obecnie trwają zapisy do imprezy .

  W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata wpisowego . Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego tj. obligatoryjnie imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

  Zgłoszenia , informacje są przyjmowane do 31.12.2021 r. , telefonicznie : 503 954 173 , e-mail : www.dan.mos@interia.pl lub http://www.facebook.com/Superli6a

  Patronat nad imprezą objął Poseł Na Sejm RP Wiesław Buż , a główną nagrodą dla triumfatora turnieju jest Bilet Na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Superliga6.pl , które odbędą się w lipcu 2022 r , w Warszawie . Najlepsze trzy zespoły otrzymają także okazałe puchary , najlepsi zawodnicy statuetki a każdy zawodnik posili się ciepłym posiłkiem .

  Tytułu mistrzowskiego będzie bronił Kormed Lubaczów , na pewno w tej imprezie zobaczymy także drugiego finalistę z 2021 r , KS Beerlovers Rzeszów . Pozostałe drużyny które zgłosiły akces : Emeryci Rzeszów , Grupa PBI Rzeszów , meblujdom.pl Rzeszów , Tiger Royal Błażowa , Pompa Team Rzeszów , Galicja Chmielnik , Tuzy Team Rzeszów , Błękitni Inn Space Rzeszów .

  Organizatorzy serdecznie zapraszają firmy , instytucje do dołączenia do grona partnerów imprezy w zamian za reklamę w trakcie rozgrywek i relacji video live . Zainteresowani proszeni są o kontakt tel : 503 954 173 .

  Partnerzy imprezy :

  • Wiesław Buż Poseł Na Sejm RP
  • 3stu – producent odzieży sportowej
  • Dekor Prestige
  • Labu Med
  • Centrum Medyczne „Kormed” Lubaczów
  • Radio Taxi 19191 Rzeszów
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com