środa, 26 czerwca, 2024
+

  Wypadek drogowy w Świlczy, zderzyły się dwa pojazdy osobowe

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś po południu w miejscowości Świlcza należącej do powiatu rzeszowskiego na drodze DK94 doszło do wypadku drogowego. Nieopodal Delikatesów Centrum zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

  Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja oraz strażacy z OSP – Świlcza. W tej chwili nie są znane przyczyny wypadku drogowego, ani stan zdrowia poszkodowanych. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policję. Z powodu wypadku na drodze DK94 pojawiły się utrudnienia, dlatego policja nakazuje kierowcom omijać ten odcinek drogi.

  Policja będzie wyjaśniała okoliczności w jakich doszło do wypadku.

  Według sprawozdania policji wiadomo, że sprawdzono obrażenia kierowcy i pasażera, którzy po przyjeździe ZRM, zostali przekazani pod opiekę Ratowników Medycznych. Poszkodowani nie mieli groźnych obrażeń.

  fot. OSP Świlcza

  Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory z pojazdów oraz zneutralizowali płyny ropopochodne. Po wykonaniu czynności przez Policjantów, pojazdy zostały usunięte z jezdni. Działania zostały zakończone i zastępy wróciły do koszar.

  W akcji brały udział pojazdy: 323[R]21 GBARt Mercedes – JRG 3 Rzeszów- 323[R]43 SCRt Scania – JRG 3 Rzeszów- 323[R]90 SLRR Mitsubishi – JRG 3 Rzeszów- 339[R]22 GBARt Mercedes – OSP Świlcza- Zespół Ratownictwa Medycznego – Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie– patrol Policji – WRD KMP Rzeszów.

  OSP – Świlcza

  Dzięki szybko udzielonej pomocy i bohaterskiej postawie służb ratowniczych, akcja zakończyła się pomyślnie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com