20 C
Rzeszów
czwartek, 5 sierpnia, 2021
+

  Rzeszowski Dom Kultury organizuje pierwsze Targi Seniora w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Targach Seniora, które odbędą się w dniach 24-25 września w rzeszowskiej Hali Podpromie. Będzie to jedna z głównych atrakcji Senioraliów Rzeszowskich – imprezy skierowanej do najstarszych mieszkańców naszego miasta. Zgłoszenia na targi można przesyłać do 30 czerwca.

  Targi Seniora to doskonała okazja do zareklamowania swojej firmy, prezentacji wytwarzanych produktów lub świadczonych usług wśród Seniorów i nawiązania nowych relacji biznesowych. Organizatorzy zapraszają do współpracy firmy oraz instytucje działające w różnorodnych branżach, bowiem nadrzędnym celem Targów jest ich kompleksowość, aby każdy Senior mógł znaleźć coś dla siebie.

  Na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą uwzględniającą koszt wynajmu stoiska, a także z regulaminem Targów Seniora zawierającym kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić w przypadku chęci uczestnictwa w wydarzeniu. Więcej informacji uzyskać można pisząc na adres targiseniora@rdk.rzeszow.pl lub telefonicznie pod numerem 515 409 232 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -