21 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Sztab Marcina Warchoła wytyka błędy Konradowi Fijołkowi

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj odbyła się konferencja prasowa Sztabu Marcina Warchoła, podczas której został zaprezentowany krótki spot, który wykazał błędy merytoryczne Konrada Fijołka w niedawnej debacie.

  Zaprezentowany filmik ukazywał fragment, w którym Konrad Fijołek zapytany o działania Komisji Rewizyjnej w samorządzie, nie znał jej podstawowej funkcji twierdząc, że rozpatruje ona skargi mieszkańców, w momencie gdy zajmuje się kontrolą prezydenta oraz opiniowaniem budżetu.

  Jako Sztab ze zdziwieniem przyjmujemy niewiedzę o sposobie działania Komisji Rady Miasta przez człowieka, który kreuje się na samorządowca i podkreśla swoje doświadczenie w tym zakresie. Należy zapytać, czy mieszkańcy Rzeszowa chcą mieć prezydenta, który nie ma podstawowej wiedzy o samorządzie? I czy chcą Rzeszowa pracowitego, czy leniwego?

  – pytał przedstawiciel sztabu.

  Podczas wczorajszej debaty Marcin Warchoł pytał Konrada Fijołka, o to co zrobił dla miasta.

  Bardzo niegrzecznie poucza Pan innych o samorządzie, tymczasem ja będę konsekwentnie pytał o pańskie dokonania. Co Pan zrobił od początku, wymyślił Pan projekt, przeprowadził i zakończył.

  – pytał.

  Konrad Fijołek zostawił jednak to pytanie bez odpowiedzi. Na co kontrkandydat zaznaczył, że czytał gazetkę Pana Radnego, jednak nie znalazł w niej żadnych sukcesów, ani jednego punktu, który przeprowadził od początku bycia radnym w Radzie Miasta Rzeszowa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -