18,9 C
Rzeszów
sobota, 15 maja, 2021
+

  Konkurs na najciekawszą budowlę z klocków “Dom Kultury moich marzeń” w RDK

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do 18 maja br. trwają zgłoszenia do konkursu organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury “Dom Kultury moich marzeń”. Do udziału zaproszone są dzieci wraz z rodzicami.

  Konkurs jest doskonałą propozycją do stworzenia projektu z klocków – domu kultury marzeń, która może wciągnąć dzieci lub całą rodzinę na wiele godzin. Konkurs bawi i uczy zachęcając dzieci od najmłodszych lat do pracy w grupie i rozwijania umiejętności kinetycznych.

  Archiwum: Rzeszowski Dom Kultury

  Najlepsze prace zostaną docenione świetnymi nagrodami. Zwycięzcy w kategorii przedszkolnej otrzymają zestawy klocków, wejściówki do centrów zabaw i vouchery na ciekawe warsztaty, a ich opiekunowie zestawy upominków. Ponadto grupy przedszkolne będą mogły liczyć na tort oraz organizację animacji, zajęć kreatywnych i warsztatów pierwszej pomocy. Dla laureatów indywidualnych przygotowane zostały między innymi  zestawy klocków, wejściówki do centrów zabaw, ubrania sportowe, organizacja zabawy urodzinowej oraz darmowy semestr na zajęcia manualne Rzeszowskiego Domu Kultury.

  Archiwum: Rzeszowski Dom Kultury

  Do jury konkursu należą:

  • Katarzyna Pawlak – Dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki UM Rzeszowa. Rodowita Rzeszowianka. Nie znosi nudy – zawodowo pochłania ją współtworzenie najważniejszych w stolicy Podkarpacia koncertów, wystaw, spektakli oraz wydarzeń sportowych. Prywatnie mama dwójki dzieci, pasjonatka podróży, żeglarstwa, sportów zimowych i dobrego filmu.
  • Marzena Styga-Durak – Dyrektor Rzeszowskiego Domu Kultury, związana z rzeszowską kulturą od 2009 roku. Mama ośmioletniej Kai. Lubią razem spędzać aktywnie czas, a budowanie z klocków jest dla nich doskonałą formą zabawy. Powstają wtedy wymyślne budowle, ale również inne projekty takie jak np. zoo, place zabaw.
  • Paulina Baran – Dziecięca fascynacja i zabawa klockami zapoczątkowały u niej pasję do architektury. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Architekt nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim zamiłowania. Założycielka studia wnętrz Przestrzenie działającego na rynku od 2019 r.
  • Mariusz Struzik – Architekt urodzony w Zamościu. Absolwent studiów I stopnia na wydziale Architektury i Urbanistyki w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Absolwent studiów II stopnia na wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Założyciel Pracowni Architektury eMS w Rzeszowie.

  Więcej informacji na stronie: https://rdk.rzeszow.pl.

  Zachęcany do udziału w konkursie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -