środa, 7 czerwca, 2023
+

  II Podkarpackie Spotkania edukacyjno-zdrowotnego w obszarze reumatologii w trybie online

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wydarzenie z cyklu „II Podkarpackie spotkania edukacyjno-zdrowotne w obszarze reumatologii” odbędzie się 27 kwietnia br. o godzinie 16.00 w trybie online. Spotkanie będzie udostępnione na FB Fundacji, APROBATA oraz w Kurierze Rzeszowskim – portal, gazeta, TVi.

  Wydarzenie po raz drugi organizowane przez Fundację APROBATA, skierowane jest przede wszystkim do indywidualnych pacjentów, u których zdiagnozowano choroby reumatyczne, ich opiekunów, rodzin, jak i osób trzecich.

  Podczas spotkania gośćmi prowadzącej Jolanty Fień – prezes zarządu Fundacji APROBATA będą: Piotr Dąbrowski Konsultant wojewódzki w dziedzinie reumatologii i prof. dr hab. n. med. Adam Reich.

  Obecni w wydarzeniu prelegenci w przystępny sposób opowiedzą o współczesnych metodach leczenia w reumatologii. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

  Przebieg spotkania:

  16.00 – 16.05 – Rozpoczęcie spotkania

  16.05 – 16.20 – Piotr Dąbrowski, konsultant wojewódzki w dziedzinie reumatologii „Inhibitory JAK-kinaz – zastosowanie w terapii chorób autoimmunizacyjnych”

  16.20 – 16.30 – Wiedza w pigułce, Jolanta Fień

  16.30 – 16.50 – prof. dr. hab. n. med. Adam Reich „Leczenie łuszczycy- dokąd zmierzamy?”

  16.50 – 17.00 – Wiedza w pigułce, Jolanta Fień

  17.00 – Zakończenie

  Spotkanie jest zrealizowane dzięki AbbVie Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Organizatorem jest Fundacja APROBATA, a partnerami Kurier Rzeszowski – portal, gazeta, TVi, Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków im. Hanki Żechowskiej Koło Podkarpackie ,, Podaj dalej’’.

  Zachęcamy do udziału w spotkaniu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com