środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Międzynarodowy Festiwal „Barwy Sztuki” dla osób niepełnosprawnych

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do 30 kwietnia ruszają zapisy na Międzynarodowy Festiwal „Barwy Sztuki”. Jego celem jest zaangażowanie osób niepełnosprawnych w różne dziedziny sztuki.

  Od 4 do 6 czerwca w Łucku – mieście partnerskim Rzeszowa odbędzie się Międzynarodowy Festiwal dla osób niepełnosprawnych „Barwy Sztuki”.Festiwal ma na celu również odkrywanie nowych talentów, doskonalenie umiejętności, promocja rehabilitacji i socjalizacji osób niepełnosprawnych.

  W ramach wydarzenia wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentować swoje rodzinne miasto, jego historię i ciekawostki oraz pogłębić swoją wiedzę na temat innych miast na Ukrainie i za granicą. Uczestnicy są wybierani przez komitet organizacyjny. Mile widziane są nowe przedstawienia z prezentacją miasta rodzinnego zgodnie z tematem wydarzenia. Wszyscy uczestnicy otrzymają oficjalne zaproszenie oraz szczegółowy program wydarzeń. Zostaną nagrodzeni dyplomami festiwalu i cennymi upominkami.

  Uczestnictwo w festiwalu jest możliwe zarówno osobiście, jak i zdalnie. Udział jest bezpłatny. Dla uczestników online lider zespołu weźmie udział w konferencji, która odbędzie się w ramach festiwalu.

  Maksymalna liczba jednej grupy to 10 osób łącznie z osobami towarzyszącymi. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewniają organizatorzy festiwalu. Uczestnicy zostaną zakwaterowani w pokojach typu hostel, które spełniają wymagania dla osób niepełnosprawnych.

  Kontakt do komitetu organizacyjnego: +38 (0332) 716 772, ucccdm@ukr.net.

  Dokumenty należy składać wyłącznie drogą elektroniczną (podpisany wniosek w formacie PDF oraz wypełnioną ankietę w edytorze tekstu MS Word). Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć film z występu grupy/solisty o długości do 5 minut oraz 5 wysokiej jakości zdjęć, które zostaną wykorzystane do prezentacji uczestników przed występem.

  Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnionić formularz zgłoszeniowy oraz ankietę do 30 kwietnia 2021 r. Na adres e-mail: ucccdm@ukr.net z tagiem:
  – w temacie e-maila „Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla Osób niepełnosprawnych „Barwy sztuki” – w trybie stacjonarnym  
  – lub w temacie e-maila „Międzynarodowy Festiwal Sztuki dla osób niepełnosprawnych” Barwy Sztuki – udział zdalny.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com