19,2 C
Rzeszów
czwartek, 5 sierpnia, 2021
+

  Już we wrześniu z Jasionki będzie można polecieć do Oslo i na Luton w Londynie

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  O nowych trasach, które powstały za przyczyną WiZZ Aira, czyli przewoźnika który od niedawna korzysta z podkarpackiego lotniska, poinformował dziś podczas konferencji prasowej prezes spółki Adam Hamryszczak.

  W grudniu na Jasionce lądowała pierwsza maszyna z holenderskiego Eidhoven. We wrześniu lądować i startować będą kolejne do Oslo i Londynu. Bilety można już rezerwować za pośrednictwem Internetu. Te najtańsze, promocyjne zaczynają się już od 89 zł.

  Cieszę się, że rozpoczęta w grudniu ubiegłego roku współpraca z Wizz Air przynosi kolejne owoce w postaci nowych tras. Od dłuższego czasu zabiegaliśmy o ponowne połączenie stolicy Podkarpacia z Oslo, gdzie regularnie podróżują setki mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale także Małopolski, Lubelskiego i Świętokrzyskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uzupełniliśmy także siatkę połączeń z aglomeracją londyńską. Wierzę, że obie trasy będą cieszyć się dużą popularnością.

  – powiedział Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  źródło: podkarpackie.pl

  Połączenie Jasionka – Oslo Torp ma ruszyć 15 września i planowane jest dwa razy w tygodniu: w środę i niedzielę. Natomiast do do londyńskiego Luton loty wystartują 22 września, a połączenia będą trzy razy w tygodniu: w poniedziałek, środę i piątek.

  Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzisiejszym ogłoszeniem pragniemy podkreślić zaangażowanie Wizz Air na rzecz naszych klientów z Polski.

  – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -