20 C
Rzeszów
czwartek, 5 sierpnia, 2021
+

  OSP Rzeszów-Przybyszówka wykonała #Sygnalchallenge dla chorego Bartusia

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowscy strażacy wzięli udział w akcji #Sygnalchallenge, aby wesprzeć Bartusia cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni.

  OSP Rzeszów-Przybyszówka otrzymała nominację do wzięcia udziału w akcji od OSP KSRG Świątniki i zdecydowała się podjąć wyzwanie.

  Strażacy nominowali do challenge’u:

  – OSP Rzeszów-Załęże

   – OSP Rzeszów-Bzianka

  – Osp Rzeszów-Wilkowyja

  – OSP Rzeszów-Dębina

  – Osp Rzeszów-Drabinianka

  Aby pomóc choremu chłopcu niezbędne są środki finansowe, które wynoszą aż 9 mln zł, dlatego strażacy gorąco zapraszają do udziału.

  Każda osoba włączająca się do akcji nominuje 5 lub więcej osób. Na wykonanie zadania jest 48 godzin. Strażacy mają użyć wszystkich dostępnych sygnałów dźwiękowych, by symboliczny dźwięk potrzeby pomocy Bartusiowi dobiegł wszędzie. Do swojego zdjęcia profilowego mogą dodać nakładkę #Sygnalchallenge, którą można odnaleźć w bazie nakładek na Facebooku.

  Uczestnicy wpłacają też na konto Bartusia min. 10 zł. Wszystkie informacje są dostępne na stronie: https://www.siepomaga.pl/sygnaldlabartka. Osoby wykonujące challenge do zdjęcia lub filmiku dołączają informacje o zasadach akcji i podają nominowane przez siebie osoby.

  Zbiórka jest prowadzona dla Bartusia cierpiącego na SMA czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dziecko korzysta z bardzo kosztownej rehabilitacji, a aby je uratować potrzebna jest terapia genowa, na którą zostaną przeznaczone zebrane pieniądze. Więcej informacji można przeczytać na stronie: https://www.siepomaga.pl/bartus-sma.

  Jak w wyzwaniu poradzili sobie strażacy z OSP Rzeszów- Przybyszówka? Można zobaczyć tutaj: https://fb.watch/45wSb0C3bL/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -