środa, 17 lipca, 2024
+

  Amelia Borkowska z Rzeszowa zakwalifikowana do dalszego etapu The Voice Kids

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Swoją dalszą przygodę kontynuować będzie w drużynie Tomsona i Barona.

  Występ Amelii Borkowskiej w czwartej edycji The Voice Kids, został wyemitowany w sobotę 27 lutego 2021 roku na antenie TVP2. Młoda wokalistka podczas „Przesłuchań w Ciemno” wykonała utwór „What The World Needs Now Is Love” z repertuaru Jackie DeShannon, który przygotowała wspólnie ze swoim wieloletnim instruktorem Katarzyną Pasierb oraz Olgą Boczar, z którą pracuję od lipca 2020 roku. Występ reprezentantki Rzeszowa podbił serca jurorów programu, ale także telewidzów i internautów.

  To początek przygody młodej rzeszowianki, która może stać się przepustką do wielkiej kariery muzycznej. O tym czy Amelka powtórzyć osiągnięcie Roksany Węgiel, Ani Dąbrowskiej czy Marcina Maciejczaka, czyli zwycięzców poprzednich edycji programu, jej fani dowiedzą się oglądając kolejne odcinki programu.

  źródło: nadesłane materiały prasowe

  Występ Amelii Borkowskiej można obejrzeć pod linkiem: https://youtu.be/TcuMfPdg0K8

  Gratulujemy Amelce i życzymy dalszych sukcesów w programie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com