niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Konferencja Borysa Budki odnośnie wyboru kandydata opozycji

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj przed budynkiem Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa lidera Platformy Obywatelskiej Borysa Budka. Tematem był wybór wspólnego opozycyjnego kandydata na prezydenta miasta.

  Na wstępie swojego przemówienia Borys Budka powiedział, że przyjechał do Rzeszowa, aby rozmawiać z samorządowcami o konkretnych rozwiązaniach dla gospodarki. Podkreślał także, jak ważny jest wybór dobrego prezydenta miasta w nadchodzących wyborach. Zapewnił także, że Koalicja Obywatelska swojego kandydata na ten urząd wybierze tutaj, w Rzeszowie.

  Mieszkańcy Rzeszowa, organizacje społeczne, obywatelskie oraz działacze samorządowi powinni wyłonić wspólnego, dobrego kandydata, bądź kandydatkę na Prezydenta Miasta Rzeszowa.

  – mówił lider PO.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Dzisiejszy dzień Borys Budka spędził na rozmowach z samorządowcami i działaczami z Rzeszowa. Wielokrotnie podkreślone zostało stanowisko, że dobry kandydat opozycji jest gwarancją na dalszy rozwój stolicy Podkarpacia.

  Jest czas by opozycja pokazała, że potrafi rozmawiać i potrafi wyciągać wnioski z tego co jest dobre dla miasta.

  – podkreślał.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Podczas konferencji głos zabrał także radny Krzysztof Feret, który mówił o odbywającym się w dniu dzisiejszym głosowaniu nad projektem uchwały uchylającej deklaracje anty-LGBT Sejmiku Województwa Podkarpackiego z maja 2019 roku.

  Poruszono również kwestie finansowania służby zdrowia i prośby skierowanej do Pani wojewody Ewy Leniart o zwołanie okrągłego stołu w tej sprawie. Ponownie zaapelowano, aby do takiego spotkania doszło.

  Nie ma rzeczy dzisiaj ważniejszej, w czasie pandemii, niż służba zdrowia.

  – podsumowała posłanka Krystyna Skowrońska

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com